Tomáš Vybíral

oblastní ředitel

Zde jsou reference mých klientů:

Monika Fikejzová

DĚKUJI panu Vybíralovi za bleskové vyřízení hypotéky, nemožné se stalo skutečností. Má neskutečný přehled v oblasti financí a k tomu i přátelské chování. Radost s ním jednat. Maximální spokojenost:) Můžu jedině doporučit!!

Tomáš Fencl

Zaujalo mě profesionální a nevtíravé jednání a vhled do problematiky.

Alena Ciprová

Maximální spokojenost, pan Vybíral je velice fundovaný, ochotný a příjemný. Radost s ním jednat.

Miroslav Andrýs

Pan Tomáš Vybíral nám dělá finančního poradce již řadu let. S jeho radami a doporučeními jsme velice spokojeni. Ceníme si jeho přehledu v oblasti financí. Na doporučení pana Vybírala jsme uzavřeli životní pojistku, kde mám já i má rodina výhodné plnění pro případ úrazu, nebo nemoci. Pana Tomáše Vybírala vřele doporučuji i všem ostatním, protože se vždy snaží o co nejefektivnější řešení. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Krásný den přejí Andrýsovi.

Zuzana Jeništová

Tomáš Vybíral mi ochotně pomohl vybrat pojistění do zahraničí. Vše mi krásně vysvětlil, dal mi několik možností a rad, které pojištění je nejlepší. Pan Vybíral jednal profesionálně a byl velmi nápomocný. Jsem ráda, že jsem se obrátila o pomoc na OVB.

Lucie Kitlerová

S naším poradcem panem Tomášem Vybíralem jsme velice spokojeni a jsme rádi, že ho máme. Skvělý člověk na správném místě, který vždy vše vysvětlí a najde to správné řešení. Velice nám pomohl s otázkou bydlení a za to jsme mu vděčni. Určitě ho můžeme všem doporučit a moc děkujeme

Stanislava Krtičková

S panem Vybíralem jsem velmi spokojená, má profesionální a příjemné vystupování a snaží se vyhledat svému klientovi řešení, které je pro něj nejvýhodnější. Má přehled o finančních produktech a zájem vybrat klientovi ten nejideálnější. Svou profesi dělá s nadšením, což každý vycítí. Doporučuji všem.

Lenka Ševců

S panem Vybíralem je výborná komunikace, vždy najdeme společně to nejlepší řešení, skvěle se orientuje v novinkách… Vřele doporučuji!