Ing. Jiří Vrána

oblastní ředitel

Zde jsou reference mých klientů:

Radek Janoušek, 22. 11. 2023

S panem Vránou jednáme o hypotéce na rodinný dům a jsem velice spokojený s přístupem a starostí o zákazníka. Panu Vránovi záleží na budoucnosti zákazníka a je opravdu profesionál. Jsem rád, že jsem si zvolil právě jeho a do budoucna ho budu kontaktovat znovu když budu potřebovat jeho služby. Za mě jednička ve svém oboru, má mnoho zkušeností.

Martin, 9. 2. 2023

Solidni jednani pri uzavreni pojistky. Vyborne jednani a pomoc pri vyrizeni pojistne udalosti, vcetne asistence paní Ing. Paškové. Super doporucuji vsem.

Petr K., 9. 1. 2023

Je to profesionál na svém místě. Vše co dělá, dělá s plným nasazením a také to podle toho vypadá. Ne pro něj není varianta, ale výzva. Děkuji za dosavadní perfektní spolupráci. Vážím si toho.

Václav Hurt, 23. 9. 2022

Spoluprace s p. Ing. Vranou je vzdy prinosem pro nasi domacnost. Na prvni schuzce nam rekl vetu ,,jedu na dlouhodobem vztahu, ne jednorazovky” a jiz 5. rokem se o nas stara. Takto si predstavuju financni poradentsvi s dlouhodobym vztahem. Rad doporucuji dal 🙂

Markéta Burdová, 23. 9. 2022

S p. Ing. Jiřím Vránou je radost probírat a hledat řešení našich financí. Nejen, že doporučí řešení na konkrétní situaci, ale zároveň i nás jako klienty obohatí o informace, které se z běžných bankovních institucí nedozvíte. Velmi rádi doporučujeme p. Vránu dál našim známým, protože je to člověk na svém místě, žádný lump! Těšíme se na další spolupráci.

Petr, 19. 9. 2022

Moc děkuji za vyřešení bezvýchozí situace ohledně pojištění vozidla střet se zvěří skvělá práce. Je toho opravdu mnoho s čím nám momentálně pomáhá a vlastně se nemusím téměř o nic starat.A musím pochválit jednání je vždy profesionální a zároveň kamarádské.

Verča Vorlíčková, 27. 5. 2022

Pan inženýr Vrána je člověk na správném místě, má pochopení a srdíčko tam kde má být. Ví o čem mluví, umí vysvětlit i laikovi jako jsem JÁ. Se vším pomůže a ještě víc vyřeší a vyřídí. Dokáže z nemožného udělat možné a splnit sen a to nejen mně. A tím chceme ještě jednou vyjádřit VELKÉ DĚKUJI, pan Ing. Jiří Vrána ZA NÁS PROSTĚ TOP!

Tereza Jurinová, 27. 5. 2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Jiřímu Vránovi za příjemné setkání a profesionální přístup. Pomohl mi nejen se zorientovat ve stávajících produktech, ale zároveň poukázat na nedostatky v nich. Veškeré doporučení mi dává smysl a je šité na míru dle osobních představ. V neposlední řadě děkuji za pomoc s vyřešením refinancování úvěru pro mého strýce. Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu spokojených zákazníků.

Radim Svoboda, 28. 4. 2022

100 % spokojenost.

Vratislav Kozler, 7. 1. 2022

Rád bych touto cestou poděkoval poradci Ing. Jiřímu Vránovi. Svěřili jsme mu do rukou naší komplikovanou situaci a je pravdou, že jsme neměli očekávání úspěšného výsledku. Pan Vrána se k požadavkům postavil velice proaktivně a přinesl nám řešení, za které mu tímto děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Martin Veselský, 4. 1. 2022

Pan Vrána je člověk na svém místě. Jsem naprosto spokojený s jeho jednáním a vystupování vše srozumitelně a trpělivě vysvětlí. Pomohl mi hlavně s refinancováním hypotéky, i když to nebylo jednoduché a na poprvé to nevyšlo tak to nevzdal a s problémem si poradil. Dále mi pomohl s výběrem životní pojistky, nic nevnucoval vše udělal na míru a po vzájemné shodě. S jeho prací jsem naprosto spokojený a vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit a vždy se pokusí najít nějaké řešení.

Dumitru Neculcea Nedea, 11. 9. 2021

Děkuji panu Vránovi za trpělivou spolupráci! . Protože jsem cizinec byla práce se mnou náročná. I tak dopadlo vše výborně a moc mi pomohl.

Tereza Kuncová, 11. 9. 2021

S Jiříkem spolupracuji více jak 7 let.. Vždy je vstřícný, profesionální, lidský a po těch letech společné spolupráce nemám co bych mu vytkla. Za ty roky jsem mu svěřila veškeré své finanční záležitosti. Upřímně řečeno, má větší přehled o mých financích než já 😀 100% mu důvěřuji a žádného finančního poradce na světě bych ho nevyměnila. DĚKUJI!

Martin Sysel, 9. 9. 2021

Jiří, je profesionál na svém místě vyřeší opravdu vše i to co je nemožné už bych nikoho jiného nikdy nechtěl, vážím si ho jako profesionála ale také jako přítele a už mohu i říct jako člena rodiny. Pač nebýt jeho nemá má rodina vysněný dům jako máme teď a to jen díky němu. Ještě jednou mockrát děkuji.

Marek Sára, 8. 9. 2021

S tímto poradcem jsem nad míru spokojený, vždy když potřebuju rád pomůže a zařídí vše tak pro spokojenost zákazníka. Najde vždy to nejlepší řešení. Ochotný, vstřícný a šikovný.

Ondřej Barcaba, 6. 9. 2021

Pokud člověk hledá, spolehlivého, odpovědného a důsledného poradce, tak si upřímně nedovedu představit nikoho jiného než Ing. Jiřího Vránu. Má přátelský a profesionální přístup ke klientovi, pokud je někde nějaký problém či zádrhel, okamžitě a intenzivně se mu začne věnovat dokud není vše vyřešeno ku spokojenosti klienta. Za mě a mou rodinu mohu říci, že opravdu neznáme nikoho, kdo by dokázal to co on a to v širokém spektru požadavků náročného zákazníka a v rekordních časech. Na odpověď při konverzaci ať přes e-mail či jiné prostředky komunikace jsem nikdy nemusel dlouho čekat a vždy bylo vše v naprostém pořádku.

Miroslava Kalmarová, 30. 8. 2021

Pana Jiřího mohu jen doporučit :-). Vše mi trpělivě vysvětlil a já mám konečně přehled nad svými financemi, a jistotu ,že do budoucnosti mám v zádech někoho, kdo je ochoten se mnou moji aktuální finanční situaci vždy řešit.

Lukáš Kasparides, 26. 8. 2021

Naším společným snem s přítelkyní bylo pořidit si vlastní bydlení, ale vlastní finanční prostředky jsme neměli ani jsme nevěřili že dosáhneme na hypotéku. Nehledě na veškeré otravné papírovaní okolo toho. Kontaktovali jsme tedy pana Vránu a požádali o pomoc z naší finanční situací a zjištění finančních možností. Pan Vrana byl velmi ochotný a vstřícný Vše nám vysvětlil a se vším pomohl i naší dosavadní finační stránku věci dal do latě o čemž se nam ani nezdálo. Dnes díky panu Vránovi bydlíme ve svém mohli jsme si pořídt nové zařízení bytu a dokonce i nové auto. Proto můžeme za nás jedině doporučit služby pana Vrány a celého jeho týmu pracují na sto procent a ví co dělají. Tímto chceme ještě jednou poďekovat celému týmu který se o nás staral po celou dobu vyřizivaní všech náležitostí. Jsou to jedničky v oboru a za nás máte velké Díky 🙂

Anna a Petr Kratinovi, 19. 5. 2021

Skvělý poradce, vše co jsme potřebovali vyřešil, poradil. Jsme moc spokojeni. Dokáže si poradit s každou situací ať jde o hypotéku, pojištění, úvěr. Už se budeme obracet jen na pana Vránu. Je to skvělý člověk na správném místě. Moc mu děkujeme.

Zdeněk Svisták, 27. 4. 2021

Ahoj, chtěli bychom tímto poděkovat panu Jiřímu Vránovi. Za trpělivost a obrovskou pomoc při řešení naší hypotéky na domek . S velikou ochotou a spoustou investovaného času i v době svého volna ,nám pomohl zařídit vše potřebné . Čekala nás spousta překážek a přes všechny útrapy jsme s jeho pomocí společně vše zvládli. Byl to boj a jsme moc rádi ,že jsme si vybrali pana Jiřího. Je profesionálem na pravém místě . Přejeme mu spoustu dalších spokojených klientů a šťastných životů. Veliké díky Zdenda a Míša

Jana Svobodová, 27. 4. 2021

Pan Vrána je pro mne člověk na pravém místě! Je to člověk, který pomohl již mnoha lidem, včetně mé rodiny a mě osobně. Mohla bych tu rozepsat co všechno je schopen zařídit, ale to jistě každý z nás víme, že je pan Vrána ve své profesi naprostá JEDNIČKA! Touto cestou bych chtěla říci VELKÉ DÍKY za takové lidi, jako je právě pan Vrána. Ať už člověk potřebuje jen poradit, nebo pomoci z nějaké těžké situace, tak od toho je tu právě tento člověk.

Martin Sysel, 23. 2. 2021

Ani nevím čím bych začal, naprosto největší a maximální spokojenost. Opravdu ve všech bodech, ať je večer nebo 4 hodiny ráno, tento člověk se před ničím nezastaví. Jestli je někdo od OVB schopný, tak je to on, už nikdy nikoho jiného nechci. S pozdravem klient a kamarád Martin Sysel.

Lucie Hergottová, 25. 1. 2021

Jednání a schůzky s panem Vránou byly moc příjemné, naplnily mě velmi krásnými dojmy a pocity, že opravdu se nám plní sen. A sen se stal skutečností, opravdu umí nemožné, zázraky a kouzla. Byla jsem moc nadšena a spokojená s tím co pro nás vymyslel. Vřele mohu doporučit, člověk, na kterého se dá spolehnout, pomůže, má velmi přátelské jednání, vystupování za mě na jedničku s hvězdičkou a jeho práce s tím co umí – dokonalá. Za mě naprostá spokojenost.

Karolina Holá, 28. 11. 2020

Pan Vrána je schopný a spolehlivý poradce, dokázal nám pomoci a najít ten nejlepší způsob jak vše dobře a rychle vyřešit. Vše důsledně vysvětlí a pomůže. Můžu jen vřele doporučit.

Michaela Richterová, 5. 9. 2020

Pan Vrána je velice schopný kvalifikovaný poradce, který dokázal naší rodině ušetřit spoustu peněz a i když jsem původně chtěla poradit pouze se stavebním spořením, byla jsem velice překvapena jeho vysvětlením a uspořádáním rodinného rozpočtu. Moc děkuji a vážíme si jeho profesionálního přístupu a vystupování. Přeji mnoho dalších úspěchů a další spokojené klienty.

Michaela Richterová, 23. 8. 2020

Pan Jiří Vrána je člověk na kterém je na první pohled vidět, že ho tato práce velmi baví. Dokáže dle mého názoru spoustu věcí skvěle vysvětlit, vyhodnotit a hlavně ušetřit spoustu peněz v rodinném rozpočtu. Velice chytrý a příjemný člověk. Mohu jen vřele doporučit. 

Andrea Žížalová

Zhruba před dvěma měsíci jsem se rozhodla, že bych si ráda koupila byt, a jelikož bych byla schopna se upsat i ďáblu byla jsem ráda, že tak 3 měsíce zpět mě kontaktoval pan Vrána a začal mi pomáhat s mým osobním hospodařením. Nejen, že mi pomohl leckteré věci pochopit, ale díky němu jsem od včerejška budoucí majitelka krásného bytu. Nemusela jsem se o nic starat, nikde běhat a ani s nikým mluvit. Lítání po úřadech opravdu nesnáším. Takže mohu jen vřele doporučit a děkovat, že se mě ujal zrovna pan Vrána. Děkuju mnohokrát.

Michal Šúrek

Pana Vránu mohu vřele doporučit, je to člověk na svém místě, který si i přes své velké vytížení vždy najde čas, pokud něco potřebuji. Přátelské jednání, bez nátlaků a nějakých pohádek.

Lukáš Vendl

Celý život jsem byl zvyklý řešit si finanční záležitosti sám a očividně to byla chyba. S panem Vránou jsme se setkali na doporučení známé a i když jsem byl zkraje skeptický, nakonec jsme se dohodli na tom, že mé rodině pomůže zlepšit finanční situaci a finančně ji zabezpečit. Z pana Vrány mám pocit, jaký si asi každý přeje cítit z finančního poradce. Myslí to s námi dobře, nabídne různé alternativy, vše důkladně vysvětlí a najde nejlepší možnost, která vám pomůže do budoucího života a jeho finančního zabezpečení, profesionální jednání. Za celou rodinu mohu říct, že jsme rádi, že jsme pana Vránu poznali.

Denisa a Daniel

Velké díky Jiřímu Vránovi. Za ochotu a pevné nervy. Zajistil nám pojištění a spoření pro prcka 🙂 A ušetřil nám spoustu peněz. Můžeme jen doporučit.

Stanislav Králik

Dobrý den, nejdříve bych chtěl vyjádřit hodně veliké díky panu Vránovi, nejen za ochotu a snaživost, ale hlavně také i za to co dokázal. Z mladické nerozvážnosti, přiznám, že jsem si z finančního života udělal peklo a dlouhých 10 let mi nikde nic nepůjčili ani korunu, prostě nic, ale zhruba před rokem jsem dostal nabídku na byt, který jsem chtěl, ale opět mi banky zamítly hypotéku, když už jsem se smířil s tím, že byt nebude, kamarád mi dal kontakt na pana Vránu, se slovy, zkus to, když to nedokáže on, tak už snad nikdo…
Zkráceně, po roce boje se mnou a mými problémy, mě z toho všeho pan Vrána vysvobodil, nemám žádné exekuce, dluhy a dokonce i byt, který jsem chtěl a ještě ke všemu i nové auto, ani nevím jak mu za to vše poděkovat, a pokud je někde nějaké bodování od 0 do 10 bodů, panu Vránovi dávám rovných 100, nicméně ještě jednou mockrát děkuji za vše a doufám, že s panem Vránou budeme spolupracovat ještě hodně let.

Petr Mašek

Pan Vrána mi pomáhá s mými financemi už 7 let a vždy vše vyřešil a pomohl nejlépe jak mohl. Pomáhal mi řešit zajištění hypotéky, refinancování, pojištění domu, úplně vše. Vše vyřídil za mne, stačilo poslat email nebo zavolat. Jsem nad míru spokojený. Mohu všem, co řeší své finance, jen doporučit.

Lucie a Jan Novákovi

S manželem jsme dlouhých 11 let v pronajatém bytě zvažovali koupi bydlení a trápili se myšlenkou, zda vše zvládneme finančně pokrýt s dvěma dětmi. Osobně věřím, že vše má svůj čas a musím říct, že u nás se čekání opravdu vyplatilo. Díky panu Vránovi a jeho profesionálním přístupu a zkušenostem, jsme se během krátké doby mohli radovat z vytouženého vlastního bydlení a bez obav z budoucnosti, díky perfektnímu finančnímu zabezpečení celé rodiny. Je skvělé mít za sebou někoho, kdo nad Vámi drží pomyslnou ochrannou ruku, poradí, pomůže, provede světem financí a zároveň si váží, že jste jeho klienty. Pan Vrána je člověk na svém místě.Měl by být inspirací nám všem. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním i v osobním životě.

Markéta Dogaru

Mým snem bylo mít vlastní domek, bohužel nebylo vůbec lehké dosáhnout na hypotéku. Ale pan Ing. Jiří Vrána dokázal nemožné, a i když to byl běh na dlouhou trať, nakonec se vše podařilo a já se mohla s rodinou stěhovat do vlastního. Nejen že mi splnil sen, ale ještě udělal pořádek ve financích a ušetřil nemalé peníze. Děkuji a vřele doporučuji.

Kateřina Zichová

Chtěli bychom velmi poděkovat našemu poradci, panu Vránovi, za jeho profesionální přístup. Ukázal, že je opravdový odborník a své práci rozumí. Díky perfektnímu nastavení pojištění a výběru nejvhodnějšího úvěru, nám dokázal pomoci z tíživé finanční situace a zároveň nás ideálně zajistit. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Kateřina a Stanislav Zichovi

Jan Mašek

Velmi příjemné vystupování a velká ochota pomoci. Velká spokojenost s poradenstvím. Jsem rád, že jsem byl nasměrován k tomuto poradci.

Eva Chmelařová

Jsem klientka p. Ing. Vrány. Předtím než jsem pana Vránu poznala, jsem neměla důvěru ve finanční poradce, ale pan Vrána to změnil. Je to můj anděl strážný a můj život se díky němu změnil k lepšímu. Byla jsem se v těžké životní situaci, když jsem se s panem Vránou seznámila a díky němu jsem ji zvládla a začala nový život. Jsem vděčná za to, že jsem v pravou chvíli potkala člověka jako je on. Pana Vrány se velmi vážím, obdivuji ho za jeho trpělivost, pracovitost, ochotu a za jeho znalosti v oblasti finančního trhu Kdykoliv se na něj obrátím, vždy je vstřícný, laskavý, milý a ochotný pomoci. Jsem ráda, že ho mám a doporučuji ho všem, kteří si neví rady s financemi.

Veronika Matasová

Chtěla bych tímto poděkovat našemu finančnímu poradci panu Ing. Jiřímu Vránovi, který nám pomáhá s plněním našeho snu o rodinném domku, kde budeme moci plnohodnotně vychovávat našeho malého syna. Pan Vrána se nám věnuje nad rámec svých povinností, je vstřícný, ochotný a vždy zodpoví veškeré naše otázky. Dále nám mimo jiné pomohl i se sjednáním životního pojištění celé rodiny, kdy si této služby velice vážíme, neboť do současné doby bylo naše pojištění nedostatečné, spíše nulové. Také nám pomohl zredukovat naše zbytečně předražené pojistky, například pojištění vozidla. V současné době již s panem Vránou vyřizujeme kupní smlouvu na domek a plně věříme, že i nadále budeme spokojeni s jeho pracovním nasazením. Těšíme se na další spolupráci.

Petra a Pavel Nekvapilovi

Ing.Jiří Vrána je úžasný poradce. Nejen, že je velice milý a ochotný, ale má ovšem velmi dobrý přehled. Dokáže všechno skvěle vysvětlit a poradit. Ing. Jiřího Vránu můžeme jen doporučit a děkujeme mu za pomoc.

Petra a Tomáš Dobenovi

Nadále si velice vážíme spolupráce s panem Ing. Vránou. Opět nám pomohl ušetřit další korunky do našeho rodinného rozpočtu tím, že nám zařídil sloučení tří úvěrů. Kdykoliv potřebujeme, je nám k dispozici, ať se jedná o jakékoliv pojištění, problém, pomoc, radu …. Je to prostě člověk na svém místě. Jsme s ním opravdu spokojeni a pomáhá nejen nám, ale pomohl i našim příbuzným a známým. Velice ho doporučujeme a říkáme, že umí zázraky.

Jitka Bauerová

Nejdřív jsem nevěřila ničemu, už jsem se mockrát spálila, ale nyní nemohu říci nic špatného, jen pozitivní věci, jsem velmi spokojená a opravdu se o mě stará a moc mi pomohl.

Burešová Simona, Hvězda Michal

Nejprve bychom chtěli panu Ing. Vránovi poděkovat za jeho profesionální pomoc při řešení našich finančních záležitostí. Nejen, že nám pomohl optimalizovat hypotéku, ale nabídl nám i výhodnější pojistky na auta. Je vidět, že své věci rozumí, je velmi spolehlivý a ochotný. Příbuzní i známí, kterým jsme jeho služby doporučili, jsou s jeho pomocí také velmi spokojeni. Pana Ing. Vránu tedy můžeme jen a jen doporučit, je to člověk na svém místě. Ještě jednou děkujeme .

Filip Zrostlík

Pan inženýr Vrána s námi ve velmi krátkém čase dokázal optimalizovat naše domácí portfolio finančních produktů a služeb. Zejména si cením vyřešení refinancovaní hypotéky za zajímavých podmínek a při 10leté fixaci, ale také například smysluplnějšího nastavení pojistných smluv s lepším krytím. Ve srovnání s poradci, se kterými jsme dosud jednali, byl přístup, skutečná znalost, ochota a rychlost pana Vrány na nesrovnatelně vyšší úrovni.

Petr Vítek

Pan inženýr Vrána nám byl doporučen v době, kdy jsme řešili hypotéku a další s tím spojené financování nemovitosti. Od počátku s ním byla komunikace naprosto perfektní. Do detailu s námi rozebral jednotlivé nabídky, diskutoval výhody i zápory každé z nich. Oceňuji jeho zápal pro věc, velmi přesné dlouhodobější odhady vývoje jednotlivých produktů a v neposlední řadě ohromnou trpělivost. Inženýr Vrána je bezpochyby člověk, který se pro danou práci hodí, jako málokdo jiný. Na základě výborných zkušeností jsme ho doporučili jak rodinným příslušníkům, tak známým a velmi rádi slyšíme, že čtyři z nich se stali jeho spokojenými klienty.

Radka Benediktová

S naším poradcem panem Ing. Vránou jsem velmi spokojena. Jeho služby mohu s klidem doporučit dál, protože je to člověk na svém místě a mohu se na něj vždy spolehnout. Je velkým profesionálem. Své práci rozumí, věnuje jí spoustu času a právě díky tomu je schopen navrhnout pro každého optimální řešení jeho finanční situace. Neváhá se přizpůsobit časovým možnostem klienta, v případě problému obratem vymyslet jeho nejlepší řešení. Vím, že do budoucna budu jeho služeb nadále využívat, protože vše řádně zorganizuje a dotáhne do zdárného konce. Spolupráci s panem Ing. Vránou vřele doporučuji a zároveň děkuji.

Daniel Nociar

Dobrý den, chtěl bych zde vyzdvihnout práci pana Vrány. Stará se nám o finanční záležitosti celé rodiny od pojistek, přes spoření, investice a zajištění do důchodu. Dříve jsme řešili finance s jiným poradcem a nebyli úplně spokojeni. Pan Vrána nám z 90% všechny smlouvy předělal a od té doby jsme maximálně spokojeni. Musím ocenit jeho profesionální přístup, ochotu a opravdu velký přehled. Podstatné pro nás také je, že nám dokáže všechny náležitosti vysvětlit, jelikož jsme profesně z jiného oboru. Pan Vrána je poradce na pravém místě a jde vidět, že ho jeho práce opravdu baví. S klidným svědomím můžu pana Vránu každému doporučit.

Lenka Doležalová

S mým poradcem p. ing. Vránou jsem moc spokojená a jsem moc ráda, že ho mám. Hodně moc mi pomohl s mojí finanční situací, která není zrovna nejlepší. Díky němu mám znova naději, že bude líp. Velké díky a vřele doporučuji.

Karel Černý

Rychlost, vstřícnost, srozumitelnost a spokojenost.

Milan Ažaltovič

Jsem velice rád že jsem mohl využít před rokem doporučeni na služby pana Vrány. Díky vám a vašim radám jsem mohl uskutečnit své plány. Vaše pomoc mi ušetřila finance a dopomohl jste mi uzavřít smlouvy k mé spokojenosti. S vašima službama jsem moc spokojen a určitě vás budu doporučovat dál svým známým.

Markéta Prágnerová

Pan Ing. Jiří Vrána je můj poradce. A touto cestou bych mu chtěla upřímně poděkovat!! Je velmi starostlivý a ochotný cokoliv a kdykoliv pomoct či poradit!! Takových poradců, kteří myslí na spokojenost svých klientů, je opravdu málo. Srdečně děkuji, a všem mohu s klidným svědomím jen doporučit!!

Milan Škubal

Jsem moc rád, že mohu spolupracovat s panem Ing. Vránou. Již od první chvíle bylo jeho jednání velice příjemné. Díky jeho pomoci si můžeme s přítelkyní splnit svůj sen a to vybudovat nový domov. Od jeho prvního poradenství vím, že se na něj mohu obrátit s jakýmkoliv finančním problémem. Proto pana Ing. Vránu doporučuji všem!!! Je to člověk na svém místě a moc mu touto cestou děkujeme, že je tu pro nás!

Dagmar Černá

Já sama jsem u pana Vrány už od roku 2012 a kdykoli jsem cokoliv potřebovala vyřešit nebo poradit, nebyl žádný problém. Proto jsem ho doporučila i manželovi. Pan poradce nám pomohl, abychom byli zajištěná rodinka, protože plánujeme miminko. Zároveň nám poradil vše ohledně pojištění naší domácnosti i spoření. Veškerá komunikace je vždy parádní, na smluvené schůzky chodí na čas, čehož si u lidí velmi vážím a je na něj spolehnutí. Ve vztahu k pojistkám, penzijkám, spořícím účtům a podobným nejsme moc zkušení a informovaní, proto je pro nás skvělé, že jsme našli člověka, který vše zjistí a zařídí za nás. Takže vřele doporučujeme a děkujeme, že Vás máme!

Hana Gajdošová

Začali jsme spolupracovat s panem Ing. Vránou. Výborná komunikace, profesionální a lidský přístup zároveň. Diky Ing. Vránovi si na jaře splním svůj sen – rekonstrukci koupelny. Pana Ing. Vránu vřele doporučuji!

Lubor Šebesta

Pana Vránu máme jako finančního poradce přes 2 roky a neustále mne překvapuje, co je schopen dokázat, při pojištění aut, domácnosti, či rodiny. Vždy udělá několik náhledů a my po jeho vysvětlení vybereme, co nám sedí nejvíce. Je vstřícný, ochotný a kdykoliv připraven nám pomoci. Profesionál na svém místě. Za vše panu Vránovi děkujeme.

Jiří Halaška

Děkuji Ing. Jiřímu Vránovi, který mi pomohl ve složité situaci profesionálním a vlídným způsobem. Přeji si, aby bylo více takovýchto odborníků.

Pavel Václavík

Velké poděkování panu ing. Jiřímu Vránovi za jeho naprosto profesionální práci. Nikdy jsem neměl finančního poradce a musím před panem Vránou hluboce smeknout. Pomohl mi komplexně vyřešit finanční záležitosti. Neměl jsem vůbec tušení, jaké možnosti na trhu financí existují a on mi pomohl ušetřit nemalé finanční prostředky.Jeho práce není jen práce, ale i koníček a je znát, že ho práce naplňuje a dělá ji velice dobře. Velmi mě potěšil jeho osobní přístup.

Jana Svobodová

Každý z nás se alespoň jednou v životě dostane do finanční tísně, já se do ní dostala také. Jiřího znám už roky a tak jako pomohl členům naší rodiny, tak pomohl i mně. Jiřího přístup je velice přívětivý a profesionální, poradí každému člověku v tísni a vždy milé rád pomůže. Ještě jednou děkuji za spolupráci s Jiřím a za velkou pomoc v mé finanční tísni. Ještě jednou velké díky.

Šárka Vrzáková

Velmi profesionální přístup, velký přehled o všech produktech na trhu s možností vytvořit smlouvu přímo na míru každému klientovi, nejvíce oceňuji možnost být 24 hodin, 7 dní v týdnu k dispozici radou a pomocí. Konečně někdo na koho se můžete s důvěrou obrátit.

Petr a Lucie

Náš skvělý poradce pan Ing. Vrána nám pomohl s vyřešením finanční situace v rodině, poté nám výborně sestavil návrh hypotéky, kterou jsme úspěšně podepsali, prostě vše vyřešil tak, aby vše šlapalo jako na drátku. Rychlost, kvalita, práce na jedničku. Tímto mu ještě jednou děkujeme, je to člověk na správném místě a je radost s ním spolupracovat. Naše doporučení budou směřovat dále… Díky!

Marie Vohanková

Ráda bych poděkovala tímto p. Vránovi. Moc nám pomohl a ušetřil nám nemalé peníze. Děkuji mu za jeho ochotu, vstřícnost a trpělivost. Občas to s námi asi neměl jednoduché :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Tereza Syrovátková

Touto cestou si dovoluji poděkovat panu Ing. Jiřímu Vránovi za vstřícné jednání, ochotu a profesionální přístup při spravování mých financí.

Marek Břečka

Velice děkuji za přístup a za kladné a velmi rychlé jednání při vyřízení mé pohledávky. Jsem spokojen a mohu jen doporučit. P. Vrána je velice schopný mladý muž s velkým pracovním nasazením a potenciálem. Tou prací i žije, proto je opravdový profesionál ve svém oboru. Ještě jednou velké díky. A mnoho spokojených klientů jako jsem já.

Vladislav Lauterbach

Jsem spokojený klient pod dohledem p. Ing. Vrány. Jste jako náš strážný anděl, který přišel v pravou chvíli. Velice si ceníme Vaší trpělivosti, také odvahy změnit v našem dosavadním chaotickém finančním plánu téměř vše. Také za důvěru, otevřenost, kterou ve Vás máme. Veliké díky a vřele doporučuji.

Vít Linha

Hluboce si vážím vstřícnosti p. Jiřího Vrány při navrhování optima řešení našich současných finančních potřeb. Jsme nadšeni, že můžeme p. Jiřího doporučovat členům rodiny, přátelům a známým. Ing. Jiří Vrána je zárukou rozumného nasměrování pro uspořádání investic rodin i jednotlivců. Jmenovaný dokáže svým klientům poradit a navrhovat varianty, jak efektivně a racionálně nakládat s finančními prostředky ve své domácnosti. Vít a Věra Linhovi.

Pavel Schrödl a Renata Schrödlová

Byly nám poskytnuty ty nejlepší služby v souvislosti s vyřizováním hypotéky, rovněž tak i v samotné koupi nemovitosti. Ještě jsme se nesetkali s tak rychlou a precizně vykonávanou spoluprací. Mohu svědomitě a s radostí konstatovat za nás oba, že se těšíme na další spolupráci a posíláme tímto velký dík. Vaše služby všem s radostí doporučíme. S pozdravem rodina Schrödlova.

Kůsovi

Jsme moc rádi, že nám pan Vrána pomohl zbavit se velkého břemene, které se nijak nezmenšovalo díky úrokům. Nyní již v klidu splácíme a vidíme, jak se hypotéka zmenšuje. V dalších věcech jsme pořád v kontaktu. Děkujeme moc a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Tereza Kuncová

Z mé strany mohu doporučit pana Ing. Jiřího Vránu. Jsem mu nesmírně vděčná za jeho trpělivost, vstřícnost, obětavou a profesionální práci. Tento chlapík ví, co dělá! V počátku jsem se na pana Vránu obrátila s žádostí o pomoc při změně povinného ručení. A šup, pár tisícovek ušetřeno. Po sestavení životního plánu mi nabídl nové výhodnější životní a úrazové pojištění. A co se stalo? Opět jsem ušetřila. Pro mě samotnou nepochopitelné. Velký oříšek přišel až s koupí bytu od realitní kanceláře. Bylo to náročné, vyčerpávající. Ale my ten boj s realitní kanceláří vyhráli!!! Díky panu Vránovi jsem nepřišla o desetitisíce(!) korun, které po mně neprávem požadovala realitní makléřka. Jiříku, ode mě Ti patří velký DÍK. Za vše.

Luděk Zýka

Spolupráce s Ing. Jiřím Vránou je naprosto bezproblémová. Profesionální přístup, přátelská komunikace, maximální flexibilita, ochota, přehled o veškerých produktech a výběr vždy toho nejlepšího řešení. Nic nevnucuje pouze navrhuje možná řešení dané situace. Jeho poradenské služby mohu jen doporučit.

Lucie Poláková

S panem Vránou jsem nadmíru spokojená. Když potřebuji pojistit auto či byt nebo udělat i jinou pojistku, tak vždy mi vše vysvětlí a hledá, co je pro mě výhodné. Svého finančního poradce jsem doporučila i rodině a ta je spokojena též. Budu doporučovat nadále.

Milan Liko

S mým finančním poradcem jsem nadmíru spokojený, potřeboval jsem hypotéku na to, abych se svou přítelkyní mohl bydlet, ozval jsem se, hypotéka byla a bez problémů. Potřeboval jsem vyřídit půjčku na auto. Ozval jsem se, půjčka byla a bez problémů. Kdykoliv jsem si s něčím nevěděl rady, napsal jsem mu, hned mi volal a radil mi jak to udělat, i v tu nejnevhodnější hodinu ve 23 hodin, otravoval jsem ho, ale on měl se mnou tu starost a poradil mi co a jak. S Jirkou Vránou jsem velice spokojený jak jako s finančním poradcem, tak i jako s kamarádem. Když potřebuji něco pořešit, napíšu/zavolám, sejdeme se a hned probereme co a jak, kde nejvýhodněji, za jaké splátky a na jakou dobu mi to vyhovuje. S Jirkou jsem velice spokojený.

Dobenovi

S panem Vránou jsme moc spokojeni. Nejdříve nám zařídil pov. pojištění auta o polovičku levněji, poté výhodně pojistil i celou rodinu a nakonec jsme vyhráli i boj s refinancováním naší půjčky. Předtím jsme měli takovou splátku,že jsme si nemohli vůbec nic dovolit. Nyní můžeme čerpat penízky na rekonstrukci a nemusíme se bát,že budeme muset obracet každou korunu. Moc nám pomohl a jsme rádi, že jsme dostali doporučení na tak schopného člověka. Velice tohoto poradce doporučujeme, protože nic nenechává být jen tak, je neustále v kontaktu a dotáhne vše až do konce. Opravdu nám moc pomohl.

Antonín Bartoň

Po zkušenostech s jinými poradci jsme se dlouho rozhodovali, zda máme pana Vránu navštívit. Dodnes litujeme, že jsme ho nenavštívili dříve. Po první schůzce, při které nám vše podrobně vysvětlil, jsme odcházeli s nadšením. I přes několikero problémů, kterými jsme si prošli, si pokaždé věděl rady. Je až neuvěřitelné, co vše dokáže. Díky jeho přátelskému chování ho téměř považujeme za člena rodiny. Za vyřízení hypotéky a za to vše, co pro nás udělal, mu patří VELIKÝ DÍK!