Ing. Přemysl Wessely

oblastní vedoucí

Zde jsou názory mých klientů:

Danka Chloubová, 4.5.2021

S panem Ing. Wesselym jsem se setkala na doporučení. Schůzka dopadla nad moje očekávání. Pomohl mi s pojištěním nejen zdraví, domácnosti, s investicemi, ale i pojištěním auta, kdy jsem díky němu ušetřila spoustu peněz. Stejně tak jsou spokojeni oba moji synové, kteří se taky na Ing. Wesselyho obrátili. Dobře jim poradil s pojištěním, investicemi, hypotékou na bydlení.

Vladislava Šimůnková

Chtěla bych pana ing. Přemysla Wesselého všem doporučit. Je to velice milý, vzdělaný, příjemný mladý muž, který nám velice pomohl. Ušetřil nám mnoho financí a poradil to nejlepší. Vše nám vysvětlil, udělal si na nás kdykoli po domluvě čas a jeho přátelský a vlídný přístup nás ohromil. Člověk na pravém místě se srdcem na dlani. Do ničeho nás netlačil a nechal rozhodnutí na nás. Díky němu máme mnoho výhod a kdykoli a s čimkoli nám rád pomůže a poradí. Opravdu jsme ještě nikdy nikoho tak skvělého nepotkali. Velký dík za vše patří právem tomuto muži.

Lenka Trčková

S panem Ing. Wesselym jsem se setkala na doporučení. První schůzka proběhla nad mé očekávání. Vše vyřešil efektivně. Jeho přístup mě velmi mile překvapil. Je to člověk na pravém místě. Nejen že má přehled, ale je milý a hodně energický a srdečný člověk. Těším se na další spolupráci.

Milan Kvasnovský

Velký dík panu Wesselymu. Řeší mi veškeré finanční záležitosti a díky jemu jsem ušetřil slušnou částku peněz. Jeho vystupování je seriozní a příjemné! A je vždy k dispozici! Přeji mu hodně zdaru a hodně spokojených klientů. Vřele všem doporučuji!!!

Anna Kormošová

S panem Wesselým jsem se seznámila díky doporučení. Naše první schůzka proběhla z mé strany zajímavě a poučně. Pan Wessely mi poradil, pomohl ve změně pojistné smlouvy s možností i spořit pro mou dcerku. Jsem nad míru spokojená a každá má schůzka s ním mi přijde jako příjemné posezení s kamarádem. Proto bych touto cestou chtěla poděkovat a mohu vřele doporučit.

Miroslav Trunečka

Chtěl bych poděkovat mému poradci za: příjemné vystupování a všeobecné vysvětlení k daným záležitostem. Pomohl mi vypracovat zajimavé pojištění, které je vyhovující jak cenově tak i obsahově a věřím, že další spolupráce bude probíhat stejným způsobem.

Patrik Lalík

S panem Wesselym jsme nadmíru spokojeni. Ochotný, příjemné vystupování. Vždy poradil a pomohl.

František Bíža

S panem Ing. Wesselym jsem velmi spokojen. Hodně mi pomohl v oblasti pojištění a poradenství ve finanční oblasti. Při výhodné pojistce uzavřené před seznámením nenaléhá na nové, jen to prodiskutujeme, popřípadě poradí jak na novou.