Ing. Richard Čechura

finanční poradce

Zde jsou reference mých klientů:

Jakub Onderka, 3.11.2020

S panem Čechurou byla velmi příjemná spolupráce. Velice samostatně a proaktivně celou záležitost zařídil.

Tereza Schliková

S Richardem jsem velmi spokojena. Opravdu dobře pochopil co jsem potřebovala a dokázal profesionálně vyhovět, poradit a zpracovat. Pomáhá mi se vším co potřebuji, je ochotný, profesionální a lidský.

Monika a Jiří

Pan inženýr není naším prvním finančním poradcem, ale jsme přesvědčeni, že posledním :). Je to člověk na pravém místě, který se o nás nestaral pouze při sjednání produktů, ale po celou dobu má přehled co je pro nás jako klienty nejlepší a nejvýhodnější, v případě potřeby vše urychleně vyřeší, jakýkoliv dotaz ochotně zodpoví.Konečně máme pocit, že to funguje tak jak by mělo a rádi pana Čechuru doporučujeme lidem, kteří mají problémy, protože víme, že jim pomůže.

Linda Dušková

Dlouhé rozepisování není třeba, jako právník nemám skoro žádný volný čas a nemám ráda tupost, hloupost a pomalost. Pokud chce někdo člověka, který ví, o čem mluví a co dělá, doporučuji pana inženýra Čechuru – profesionalita, flexibilita, odbornost, milý přístup, ale hlavně, lidskost – vlastnost, která 99% lidem, kteří dělají tohle řemeslo, chybí. Pane inženýre, patří Vám mé velké dík!