Ing. Martin OttoVzdělání: vysokoškolské, ZČU
Praxe v oboru financí od roku 2017.

Rád studuji, jak peníze pracují a jak to udělat, aby pracovaly pro lidi.

regionální ředitel

Mou prací je péče o obchodní tým a jeho vzdělávání.
Mým cílem je finanční poradce do každé rodiny.

 

 

 

 

Zde jsou reference mých klientů:

Věra Paletářová

Maximální spokojenost. Ochota, vstřícnost, jednání je na profesionální úrovni.

Sylvie Siváková

S panem Ing. Ottem jsem velice spokojená. Je ochotný, spolehlivý, umí poradit a vysvětlit. Vřele doporučuji.

Lucie Salačová

Velmi příjemný a profesionální přístup s p. Martinem. Ve všem nám rád pomohl a poradil velmi ochotně. Proto jen mohu DOPORUČIT!!!

Zdeňka Dušková

Je to skvělý člověk i finanční poradce. Mimo jiné nám pomohl refinancovat úvěr, poradil nám jak lépe hospodařit s penězi a udělat si rezervy do budoucnosti.
Doporučuji Vám ho .

Václav Buben

Když jsme se přibližně před šesti lety sešli poprvé, moc jsme si od schůzky neslibovali. Nyní s odstupem let já i moje partnerka víme, že byla dobrá volba na schůzku jít a nyní každé setkání probíhá ve velmi přátelském duchu. Po předchozích zkušenostech jsme vděčni, že jsme potkali někoho, kdo opravdu posuzuje naše potřeby, nesnaží se jenom za každou cenu prodat nějaký pro nás zbytečný produkt a co řekne, to platí. Jsem rád, že můžu veřejně poděkovat.

Hůrkovi

Děkujeme p. Ing. Martinovi Ottovi za profesionální a pro nás laiky srozumitelnou formu nabídky finančních produktů. Díky jeho velmi příjemnému vystupování a trpělivosti jsme dosud využívané produkty přehodnotili a využili lepší nabídky finančního trhu. Těší nás, že se můžeme v oblasti finančního poradenství na p. Ing. Martina Otta plně spolehnout.

Marek Braun

S panem Ottem jsem se poznal před několika lety. Tehdy nám hodně pomohl a od té doby se mojí rodině daří o poznání lépe. Vystupování pana Martina je na velmi profesionální úrovni, je vstřícný a vždy dokáže poradit a najít nejlepší řešení pro mě a mojí rodinu. Již několikrát mne kontaktovali poradci z jiných společností, ale vždy jsem je odmítl s větou: „Ne, děkuji, já mám svého osobního poradce a s ním jsem velice spokojený,“ a proto mohu pana Otta jen doporučit. Děkuji moc, pane Otto, jsem moc rád, že jsem Vás poznal.

MUDr. Evžen Pokorný

Známe se již několik let a vždy mám pocit,že mi nabízí ty nejlepší produkty na trhu.

Viktor Vilímek ml.

Vše ohledně vyřízení nové hypotéky a pojištění pro naší rodinu proběhlo v naprostém pořádku.Mohu jen doporučit!

Jan Schmidt

S prací Martina jsme velice spokojeni. Své práci rozumí dokonale. Vřele ho doporučuji každému, kdo potřebuje poradit v pojistným či finančním otázkách.

Petr Fudaly

Profesionalita, spolehlivost, příjemné vystupování – není co dodat. Díky p. Ottovi jsme vyřešili finanční krizi a žije se nám lépe, jak říkám není co dodat. Za profesionály mluví jejich činy a ne mluvení do větru, mohu jen doporučit.

Dušan Kucharský

Pan Otto je naším výborným finančním poradcem. Je spolehlivým odborníkem a prostředníkem v oblasti finančních produktů.

Jan Richter

Mohu pouze a jedině chválit. Profesionální přístup, široké znalosti a férové jednání jsou Ing. Ottovi vlastní. Nabídl mi perfektní produkty za perfektní ceny. Jsem velmi spokojen.

Ing. Viktor Vilímek

Díky perfektním radám svého privátního finančního poradce jsem vyřešil vše, co jsem potřeboval. Finanční plán měl hlavu a patu. Díky tomu jsem se rozhodl spolupracovat se společností OVB Allfinanz, a.s. v jeho vedení.