Mgr. Václav Procházka

oblastní vedoucí

Zde jsou reference mých klientů:

Karel Šrámek, 20.10.2020

S panem Mgr. Václavem Procházkou jsem jednal již několikrát a vždy mi s ochotou a se vší profesionalitou rád pomohl. Vždy mi vše vysvětlil a poradil. Mohu ho jen vřele doporučit. Profesionálnějšího finančního poradce jsem ještě nepotkal než je on.

Pavel Kaněra, 23.9.2020

Pan Procházka je opravdový profesionál a člověk na svém místě. Se vším vždy poradí a pomůže. Jako finančního poradce mohu jen doporučit!

Stanislava Ryšavá, 22.9.2020

Děkuji za šťastnou náhodu, která nám „přivedla do cesty“ Mgr. Procházku. Vždy poradí, když potřebujeme a pomůže, když nevíme. Návštěvy jakýchkoli „agentů“ přežívám, ale s ním je vše OK. V poslední době vyřizoval pojistku manžela a pro mě řešil mírně komplikované vyřizování trvalých následků úrazu. Zatím nás nikdy „nenechal na holičkách“ a doufám, že to tak bude i nadále. Díky.

Manželé Hofmanovi, 21.9.2020

Pana Procházku vřele doporučujeme. Je to velmi ochotný, milý a pracovitý člověk. Poradí vám snad úplně se vším, finance, smlouvy apod. Vše vysvětlí, zařídí, připraví a přijede až k vám domů. Se vším se na něho můžete obrátit, nevíte nějaké právnické věci? Zeptejte se pana Procházky a on vám vše zjistí a zodpoví, poradí, doporučí. Je to velmi schopný muž. Za nás jednička v oboru! Jen tak dál.

Jiří Kostěnec, 21.9.2020

Jsem velice rád, že jsem pana Mgr. Václava Procházku poznal. Velmi příjemný a profesionální přístup. O ochotě ani nemluvě. Za mě maximální spokojenost, zvláště v dnešní době kdy je trh plný rádoby odborníků na fin. otázky. S panem Mgr. Václavem Procházkou je radost spolupracovat, nutno jen srdečně gratulovat firmě s odborníky typu pana Mgr. Procházky. Jsem rád, že můžu veřejně poděkovat za služby jemu i vaší firmě. Děkuji.

Kamila Hlůžková

Máme několikaletou zkušenost s konkurenční společností, která nám navrhla veškeré smlouvy (spoření na důchod, spoření pro děti, životní pojištění), vše na profesionální úrovni. Protože jsme neměli možnost porovnání, neměli jsme potřebu nic měnit až do doby, než jsme poznali, jak pracuje pan Mgr. Procházka. Kromě toho, že je to sympatický, milý člověk s lidským přístupem, který si na nic nehraje, tak je to navíc ještě výborný finanční poradce, který se Vám skutečně bude věnovat. Co slíbí, to také splní. Navíc dokáže sám ohlídat důležité termíny a včas Vám to dá vědět, což je pro nás velmi důležité, protože jsme časově vytížení a občas prostě na něco zapomeneme :-). Není to obyčejný finanční poradce, který s Vámi zřídí nějaký produkt a pak o něm dva roky nevíte. Pan Procházka hlídá změny, výhodnější nabídky, propady v investicích a nabízí řešení. Vše srozumitelně, názorně, jasně a za nejvýhodnějších podmínek.
Zkrátka Prochy – odborník přes prachy.

Lubomír Šimek

Spolehlivý, dochvilný, ochotný a velmi nápomocný. Zatím jsem neměl s žádným poradcem tak dobrou zkušenost. Jsem velmi spokojený a nemám co vytknout. Na vše, co jsem se zeptal, jsem dostal okamžitou odpověď a co jsem chtěl zjistit bylo zjištěno. Doporučuji.

Martin Holý

Služby pana Procházky mohu vřele doporučit. S ochotou mi nabídl vhodné finanční produkty, vše pečlivě vysvětlil a v neposlední řadě vyřídil. Jsem rád, že se o mé finance stará právě on.

Karel Holý

Prachy, prašule, love, fiňáry, mamon…cinkavý. Ať už jich máte poskrovnu či vám soused pravidelně objíždí váš naleštěný vůz klíčema, s panem Procházkou víte, že vám radí se správou financí opravdový profesionál. Po několika setkáních, nutno dodat velmi příjemných, nabydete dojmu (a tyto pocity v mém případě stále trvají), že tento člověk svou práci vykonává svědomitě a že není oním pokoutným finančním poradcem v lesklém sáčku, nad jejichž „výkony“ toliko bědujeme. Pakliže hledáte radu či řešíte problémy s rodinnými financemi, neváhejte se obrátit na pana Procházku.

Manželé Plačkovi

Jsme velice rádi, že jsme pana Mgr. Václava Procházku poznali. Pan Procházka je člověk na správném místě. Jeho profesionální umění pohybovat se ve finančních otázkách nám pomohlo vyřešit velmi složitou situaci. Jeho jednání je vždy korektní, a je ochotný poradit v kteroukoliv dobu. Pomohl nám nejen s hypotékou, ale i s vylepšením a optimalizací pojistek. I nadále budeme využívat jeho služeb, neboť jeho přehled je vynikající. Jeho vystupování je příjemné a mohu jej vřele všem doporučit.

Marek Botur

Ačkoli jsem nikdy neměl potřebu vyhledávat fin. poradce a ani jsem neměl v takové lidi důvěru, tak na doporučení velmi dobrého známého jsem vyzkoušel pana Procházku. A byl jsem mile překvapen a můj pohled se obrátil o 180°. Pomohl mi výrazně vylepšit mé dosavadní uzavřené smlouvy. Pan Procházka má dobrý přehled ve všech produktech a pro mě jako klienta udělal maximum. Jsem moc rád, že jsem se s panem Procházkou sešel, a mohu ho jen a jen doporučit.

Lukáš Hejkal

Pan Procházka má příjemné vystupování. Na schůzce jsme probrali možnosti investic i vhodného pojištění, pečlivě mi vysvětlil nabízené možnosti a společně jsme vybrali tu, která mi vyhovuje. Při podpisu smluv mi trpělivě vysvětlil vše, co v nich stojí. Tohoto poradce mohu doporučit a určitě se na něj obrátím i v budoucnu.

Jakub Valenta

S přístupem a nabídkami pana Procházky jsem velice spokojen. Dokázali jsme vymyslet to nejlepší pro mé potřeby. Doporučuji.

Aleš Hlůžek

Maximální spokojenost, profesionální, zároveň i kamarádský, přístup, vše, čemu jsem neporozuměl, mi bylo do detailu vysvětleno. A pan Procházka mi ušetřil hromadu peněz.

Barbora Koldusová

Se službami pana Procházky jsem byla velice spokojená. Pan Procházka je velice profesionální a sympatický poradce, který vše rád a s úsměvem vysvětlí tak, aby budoucí klient dostal vyčerpávající množství informací. Odteď se obracím vždy na pana Procházku.

Ing. Jan Popelka

Po dostavbě rodinného domu jsme s manželkou absolvovali několik jednání s peněžními ústavy o finanční pomoci při dostavbě oplocení a zahrady. Jejich jednáním jsme byli znechuceni. Pracovníkům šlo především o to aby nám vnutili produkty, které pro ně osobně i pro banku budou představovat nejlepší výnosy. Zároveň manželka řešila s pojišťovnou plnění pojistné smlouvy. Přístup pracovníka, který s námi pojistku uzavíral při řešení pojistné události, nás nenechal na pochybách, že jsme pro něj pouze zdroj příjmu. Po jednání s Mgr. Procházkou, kterému jsme předali všechny naše pojistné a finanční záležitosti se vše podařilo rychle a k naší spokojenosti vyřešit. Pokud vystupování a jednání, se kterým jsme se setkali u Mgr. Procházky je standardem u Vaší firmy, tak Vám blahopřejeme a každému vřele Vaší firmu a Mgr. Procházku doporučíme.

Veronika Růžková

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Mgr. Procházkovi za jeho velmi profesionální přístup a příjemné vystupování. Na jeho spolupráci se mi líbí, že mi vše pečlivě vysvětluje, tak abych měla přehled a mohla si vybrat, jak nejlépe naložit se svými penězi. Moc děkuji za čas, práci a cenné rady.

Jitka Berková

Pan Mgr. Procházka na mne působil velmi dobře, vše vysvětlil do detailu, hovořil o kladech i záporech a tím si získal moji důvěru. Myslím, že se na něj mohu obracet bez obav. Děkuji moc.

Radka Süssová

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu Procházkovi. Nabídl mi svoje služby v době, kdy mi bylo nejhůře. A toho si velmi vážím. Jeho vystupování je velmi korektní, vše vám v klidu vysvětlí a snaží se najít možnosti, jak ušetřit peníze nebo naopak jak je co nejlépe investovat. V budoucnu se na něj určitě zase obrátím o radu a pomoc a dám kontakt i svým přátelům. Ještě jednou moc děkuji.

Zuzana Bartoňová

Spolupráce s panem Procházkou mě mile překvapila. Líbí se mi jeho přístup – podle mého názoru se jeho práce vyznačuje vysokou odborností, je pečlivá. Pan Procházka naslouchá požadavkům klienta, nabízí různá možná řešení, ale nevnucuje je, konečné rozhodnutí ponechává na klientovi. V případě potřeby se na něj zase ráda obrátím.

Miloslava Šáchová

S mým finančním poradcem panem Mgr. Václavem Procházkou jsem velmi spokojená. Poradil mi s úpravou s novými finančními produkty, které jsou pro mě výhodnější, než ty, které jsem měla doposud. Jeho vystupování je velice milé, přívětivé a je vidět, že své práci rozumí. Vřele ho doporučuji všem svým známým. Pokud budu potřebovat řešit své finance, určitě se na něj zase obrátím. Moc děkuji.

Ivana Thorovská

S finančním poradcem panem Procházkou jsem byla velice spokojená. Všechny mé dosud uzavřené produkty pečlivě prostudoval a nabídl pro mě daleko lepší a výhodnější produkty nové. Myslím si, že tento člověk je na správném místě, dělá svou práci velice svědomitě a hlavně své práci rozumí. Děkuji mu za příjemnou spolupráci a doufám, že budeme i nadále pokračovat v řešení mé další finanční situace v rodině.

Iveta Rozhoňová

S finančním poradcem panem Procházkou jsem velice spokojené a nejen já, ale i má rodina. Všem mohu velice doporučit a jemu patří mé velké díky.

Hana a František Prommerovi

S naším finančním poradcem Václavem Procházkou jsme velmi spokojeni. Zkontroloval nám již uzavřené smlouvy a zjistili jsme, že ne vždy pro nás “různí zástupci“ bank a pojišťoven vybrali tu nejlepší variantu. Vlastně se nám stalo poprvé, že nám někdo poradil, jak v dnešním světě financí můžeme ušetřit. Jeho přehled, sympatické vystupování a ochota najít pro klienta tu nejlepší variantu nás ujistily, že děláme dobře, když s ním vybíráme další nové produkty na finančním trhu. Nebojíme se, že nás chce někdo napálit a sám sebe jen obohatit. V současné době je tolik finančních produktů, že je v pořádku, když Vám někdo nabídne širší možnosti a Vy máte čas v klidu domova o tom přemýšlet a správně se rozhodnout. Škoda jen, že spousta lidí má špatné zkušenosti a neradi se pak na někoho nového obrací. Máme s prací Václava Procházky jen dobré zkušenosti a vřele jeho služby doporučujeme! Děkujeme!!!

Zuzana Leitlová

Jsem moc spokojená. Vašek Procházka mi zkontroloval všechny dříve uzavřené smlouvy. U některých našel výhodnější alternativu – za lepších podmínek a nižších poplatků. Je pečlivý, vysvětluje srozumitelně, odpoví na všechny otázky. Informuje o novinkách – nemusím nic hlídat sama a zároveň jsem si jistá, že mám uzavřené ty nejvýhodnější dostupné smlouvy. Doporučuji!

Václav Svoboda

Velmi příjemný a profesionální přístup, to se mi líbí. Vím, že jsem se svěřil tomu správnému člověku, který své práci rozumí.

Miroslav Slíž

Jsem SPOKOJENÝ klient, tedy základ. :-))

Tereza Bartoňová

Když někoho baví jeho práce a nedělá ji pouze pro peníze, ale i proto, že rád pomáhá lidem, pak jsou skvělé výsledky, vstřícný přístup a maximální flexibilita zaručeny. Jen tak dál a držím palce:)