Ve spodní části stránky najdete hodnocení našich spolupracovníků.

Adresa

Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4 – mapa

Kontaktní osoby

Tomáš VybíralTomáš Vybíral
oblastní vedoucí
Náchod, Litomyšl, Praha+420 775 584 880
Petr ZárubaPetr Záruba
finanční poradce
Praha
Ing. Lukáš HorkýIng. Lukáš Horký
profesionální poradce
Praha

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Petr ZárubaDominika KučerováDobrý den, jsem velmi spokojená, že jsem u této firmy s týmem poradců, kteří se tak dobře starají o své klienty. Osobně jsem spokojená s panem Petrem Zárubou. Velice oceňuji, že poté, co jsem uzavřela produkt, jsem teprve spokojená, mohu se na poradce kdykoliv obrátit. Je komunikativní, spolehlivý, flexibilní a příjemný člověk. Takto si představuji finanční poradenství. Jsem velmi vděčná za takové služby. Vřele všem doporučuji, přinejmenším pro svou vlastní osobní kontrolu nebo pořádek ohledně financí.
Petr ZárubaVilém FričTohoto poradce mohu vřele doporučit, je spolehlivý a vždy mi poradil s čím jsem potřeboval. Dobrou pojistnou smlouvou mi ušetřil dost peněz a starostí.
Tomáš VybíralTomáš FenclZaujalo mě profesionální a nevtíravé jednání a vhled do problematiky.
Tomáš VybíralAlena CiprováMaximální spokojenost, pan Vybíral je velice fundovaný, ochotný a příjemný. Radost s ním jednat.
Tomáš VybíralMiroslav AndrýsPan Tomáš Vybíral nám dělá finančního poradce již řadu let. S jeho radami a doporučeními jsme velice spokojeni. Ceníme si jeho přehledu v oblasti financí. Na doporučení pana Vybírala jsme uzavřeli životní pojistku, kde mám já i má rodina výhodné plnění pro případ úrazu, nebo nemoci. Pana Tomáše Vybírala vřele doporučuji i všem ostatním, protože se vždy snaží o co nejefektivnější řešení. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Krásný den přejí Andrýsovi.
Tomáš VybíralSimonaJsem moc ráda, že jsem dostala doporučení na poradce Tomáše Vybírala, je to člověk na pravém místě, velmi ochotný, milý a vstřícný! Děkuji mu moc za jeho služby a budu se těšit na další spolupráce!!!
Tomáš VybíralZuzana JeništováTomáš Vybíral mi ochotně pomohl vybrat pojistění do zahraničí. Vše mi krásně vysvětlil, dal mi několik možností a rad, které pojištění je nejlepší. Pan Vybíral jednal profesionálně a byl velmi nápomocný. Jsem ráda, že jsem se obrátila o pomoc na OVB.
Tomáš VybíralLucie KitlerováS naším poradcem panem Tomášem Vybíralem jsme velice spokojeni a jsme rádi, že ho máme. Skvělý člověk na správném místě, který vždy vše vysvětlí a najde to správné řešení. Velice nám pomohl s otázkou bydlení a za to jsme mu vděčni. Určitě ho můžeme všem doporučit a moc děkujeme.
Tomáš VybíralJakubCelý život mě finanční poradci sero…, než jsem poznal pana Vybírala. Nemůžu si vynachválit.
Tomáš VybíralStanislava KrtičkováS panem Vybíralem jsem velmi spokojená, má profesionální a příjemné vystupování a snaží se vyhledat svému klientovi řešení, které je pro něj nejvýhodnější. Má přehled o finančních produktech a zájem vybrat klientovi ten nejideálnější. Svou profesi dělá s nadšením, což každý vycítí. Doporučuji všem.
Tomáš VybíralLenka ŠevcůS panem Vybíralem je výborná komunikace, vždy najdeme společně to nejlepší řešení, skvěle se orientuje v novinkách… Vřele doporučuji!

Napište nám svůj názor!