Adresa

Cyrila a Metoděje 266, 441 01 Podbořany – mapa

Kontaktní osoby

Jiří VránaIng. Jiří Vrána
oblastní vedoucí
Podbořany+420 775 717 416
Při své činnosti spolupracuji se společností OVB Allfinanz, a.s. Reg. č. ČNB: 138727PPZ. IČ: 87800021, zapsaný v ŽR: Městský úřad Podbořany, datum zápisu 22.4.2011. Místo podnikání: Černčice 26, 439 85 Petrohrad. Forma podnikání: fyzická osoba - živnost.
Lenka Jasanová
asistentka a profesionální poradceasistentka.vrana@ovbmail.cz
Podbořany+420 731 172 905
Miroslav Šiška
profesionální poradce
Podbořany
Jenifer Síčová
profesionální poradce
Podbořany
Pavel VšelkoPavel Všelko
finanční poradce
Podbořany
Pavel VšelkoBc. Veronika Lorencová
finanční poradce
Podbořany

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Ing. Jiří VránaMarkéta DogaruMým snem bylo mít vlastní domek, bohužel nebylo vůbec lehké dosáhnout na hypotéku. Ale pan Ing. Jiří Vrána dokázal nemožné, a i když to byl běh na dlouhou trať, nakonec se vše podařilo a já se mohla s rodinou stěhovat do vlastního. Nejen že mi splnil sen, ale ještě udělal pořádek ve financích a ušetřil nemalé peníze. Děkuji a vřele doporučuji.
Ing. Jiří VránaKateřina ZichováChtěli bychom velmi poděkovat našemu poradci, panu Vránovi, za jeho profesionální přístup. Ukázal, že je opravdový odborník a své práci rozumí. Díky perfektnímu nastavení pojištění a výběru nejvhodnějšího úvěru, nám dokázal pomoci z tíživé finanční situace a zároveň nás ideálně zajistit. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Kateřina a Stanislav Zichovi
Ing. Jiří VránaJan MašekVelmi příjemné vystupování a velká ochota pomoci. Velká spokojenost s poradenstvím. Jsem rád, že jsem byl nasměrován k tomuto poradci.
Miroslav ŠiškaAlenaVelike podekovani panu Šiškovi za ochotu, prijemne vystupovani a za skvelou radu.
Ing. Jiří VránaEva Chmelařová Jsem klientka p. Ing. Vrány. Předtím než jsem pana Vránu poznala, jsem neměla důvěru ve finanční poradce, ale pan Vrána to změnil. Je to můj anděl strážný a můj život se díky němu změnil k lepšímu. Byla jsem se v těžké životní situaci, když jsem se s panem Vránou seznámila a díky němu jsem ji zvládla a začala nový život. Jsem vděčná za to, že jsem v pravou chvíli potkala člověka jako je on. Pana Vrány se velmi vážím, obdivuji ho za jeho trpělivost, pracovitost, ochotu a za jeho znalosti v oblasti finančního trhu Kdykoliv se na něj obrátím, vždy je vstřícný, laskavý, milý a ochotný pomoci. Jsem ráda, že ho mám a doporučuji ho všem, kteří si neví rady s financemi.
Ing. Jiří VránaVeronika MatasováChtěla bych tímto poděkovat našemu finančnímu poradci panu Ing. Jiřímu Vránovi, který nám pomáhá s plněním našeho snu o rodinném domku, kde budeme moci plnohodnotně vychovávat našeho malého syna. Pan Vrána se nám věnuje nad rámec svých povinností, je vstřícný, ochotný a vždy zodpoví veškeré naše otázky. Dále nám mimo jiné pomohl i se sjednáním životního pojištění celé rodiny, kdy si této služby velice vážíme, neboť do současné doby bylo naše pojištění nedostatečné, spíše nulové. Také nám pomohl zredukovat naše zbytečně předražené pojistky, například pojištění vozidla. V současné době již s panem Vránou vyřizujeme kupní smlouvu na domek a plně věříme, že i nadále budeme spokojeni s jeho pracovním nasazením.
Těšíme se na další spolupráci.
Ing. Jiří VránaPetra a Pavel Nekvapilovi Ing.Jiří Vrána je úžasný poradce. Nejen, že je velice milý a ochotný, ale má ovšem velmi dobrý přehled. Dokáže všechno skvěle vysvětlit a poradit. Ing. Jiřího Vránu můžeme jen doporučit a děkujeme mu za pomoc.🙂
Ing. Jiří VránaPetra a Tomáš DobenoviNadále si velice vážíme spolupráce s panem Ing. Vránou. Opět nám pomohl ušetřit další korunky do našeho rodinného rozpočtu tím, že nám zařídil sloučení tří úvěrů. Kdykoliv potřebujeme, je nám k dispozici, ať se jedná o jakékoliv pojištění, problém, pomoc, radu …. Je to prostě člověk na svém místě. Jsme s ním opravdu spokojeni a pomáhá nejen nám, ale pomohl i našim příbuzným a známým. Velice ho doporučujeme a říkáme, že umí zázraky 🙂
Ing. Jiří VránaJitka BauerováNejdřív jsem nevěřila ničemu, už jsem se mockrát spálila, ale nyní nemohu říci nic špatného, jen pozitivní věci, jsem velmi spokojená a opravdu se o mě stará a moc mi pomohl.
Miroslav ŠiškaPetra ČajováDostala jsem od kamarádky kontakt na finančního poradce…..nejdříve jsem přemýšlela jestli to vůbec mám vyzkoušet,znáte to…..já to nepotřebuji,zbytečnost. Ale byla jsem mile překvapena, spousty věcí vysvětleno,byla to milá a příjemná schůzka. Tím to chci poděkovat Panu Miroslavu Šiškovi za milé setkaní a doufám že to bude i nadále.
Ing. Jiří VránaBurešová Simona, Hvězda Michal Nejprve bychom chtěli panu Ing. Vránovi poděkovat za jeho profesionální pomoc při řešení našich finančních záležitostí. Nejen, že nám pomohl optimalizovat hypotéku, ale nabídl nám i výhodnější pojistky na auta. Je vidět, že své věci rozumí, je velmi spolehlivý a ochotný. Příbuzní i známí, kterým jsme jeho služby doporučili, jsou s jeho pomocí také velmi spokojeni. Pana Ing. Vránu tedy můžeme jen a jen doporučit, je to člověk na svém místě. Ještě jednou děkujeme 🙂
Miroslav ŠiškaSoňa VopatováKdyž jsem šla na schůzku k finančnímu poradci, měla jsem takové smíšené pocity, které však trvaly jenom chvilku. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Šiškovi za výbornou komunikaci. Vše pěkně vysvětleno a plno věcí mi otevřelo oči. Těším se na další schůzku. Mohu jen doporučit.
Ing. Jiří VránaJakub ValentaChtel bych zde podekovat panu Vranovi a jeho kolegovi panu Horkemu za pomoc, kterou nam poskytli pri reseni velmi slozite (a velmi akutni) financni situace. Jsme rodina vetsi nez je dnes zvykem (5 deti) a ruzne splatky a jejich nestihani se nam naakumulovaly zpusobem, ktery hrozil velmi realnou katastrofou a zacarovanym kruhem, ze ktereho by bylo velmi tezke vystoupit. Oba panove nam nejprve dodali nadeji, ze na konci tunelu muze prece jen byt svetlo, a dale nam jak svoji expertizou, jednanim s financnimi institucemi i duveryhodnym zastoupenim vuci veriteli pomohli z cele situace najit cestu ven. Samozrejme neni jeste vyreseno vsechno, asi mame pred sebou jeste docela dlouhou cestu, ale z toho nejhorsiho jsme diky nim venku a o to vice se tesim na dalsi spolupraci, ktera snad pro nas v budoucnu povede i k nasemu vlastnimu bydleni (cemuz bych jeste pred pul rokem ani nahodou neveril).
Ing. Jiří VránaFilip ZrostlíkPan inženýr Vrána s námi ve velmi krátkém čase dokázal optimalizovat naše domácí portfolio finančních produktů a služeb. Zejména si cením vyřešení refinancovaní hypotéky za zajímavých podmínek a při 10leté fixaci, ale také například smysluplnějšího nastavení pojistných smluv s lepším krytím. Ve srovnání s poradci, se kterými jsme dosud jednali, byl přístup, skutečná znalost, ochota a rychlost pana Vrány na nesrovnatelně vyšší úrovni.
Ing. Jiří VránaPetr VítekPan inženýr Vrána nám byl doporučen v době, kdy jsme řešili hypotéku a další s tím spojené financování nemovitosti. Od počátku s ním byla komunikace naprosto perfektní. Do detailu s námi rozebral jednotlivé nabídky, diskutoval výhody i zápory každé z nich. Oceňuji jeho zápal pro věc, velmi přesné dlouhodobější odhady vývoje jednotlivých produktů a v neposlední řadě ohromnou trpělivost. Inženýr Vrána je bezpochyby člověk, který se pro danou práci hodí, jako málokdo jiný. Na základě výborných zkušeností jsme ho doporučili jak rodinným příslušníkům, tak známým a velmi rádi slyšíme, že čtyři z nich se stali jeho spokojenými klienty.
Miroslav ŠiškaEva VolavkováS panem Šiškou je výborná komunikace, je ochotný a rychle vše zařídí. Ve financích se opravdu vyzná. Na finanční poradenství jsem měla jiný názor, ne zrovna pozitivní, ale on ho dokázal změnit. Tímto bych mu chtěla poděkovat a určitě budu doporučovat dál.
Ing. Jiří VránaRadka BenediktováS naším poradcem panem Ing. Vránou jsem velmi spokojena. Jeho služby mohu s klidem doporučit dál, protože je to člověk na svém místě a mohu se na něj vždy spolehnout.

Je velkým profesionálem. Své práci rozumí, věnuje jí spoustu času a právě díky tomu je schopen navrhnout pro každého optimální řešení jeho finanční situace. Neváhá se přizpůsobit časovým možnostem klienta, v případě problému obratem vymyslet jeho nejlepší řešení. Vím, že do budoucna budu jeho služeb nadále využívat, protože vše řádně zorganizuje a dotáhne do zdárného konce.
Spolupráci s panem Ing. Vránou vřele doporučuji a zároveň děkuji 🙂
Ing. Karel ČernýVáclav HurtŽádáme o poskytnutí hypotečního úvěru a s tím spojené pojištění:
+ profesionální přístup
+ extra rychlé řešení i na nepředpokládané situace
+ vysvětlení všech našich dotazů
+ vystupování, jednání a komunikace

Mohu jen doporučit známým a kolegům.
Ing. Jiří VránaDaniel NociarDobrý den,
chtěl bych zde vyzdvihnout práci pana Vrány. Stará se nám o finanční záležitosti celé rodiny od pojistek, přes spoření, investice a zajištění do důchodu. Dříve jsme řešili finance s jiným poradcem a nebyli úplně spokojeni. Pan Vrána nám z 90% všechny smlouvy předělal a od té doby jsme maximálně spokojeni. Musím ocenit jeho profesionální přístup, ochotu a opravdu velký přehled. Podstatné pro nás také je, že nám dokáže všechny náležitosti vysvětlit, jelikož jsme profesně z jiného oboru. Pan Vrána je poradce na pravém místě a jde vidět, že ho jeho práce opravdu baví. S klidným svědomím můžu pana Vránu každému doporučit.
Miroslav ŠiškaHelena VovsíkováJsem velice spokojená se svým poradcem výborná komunikace mohu jen doporučit.
Ing. Jiří VránaLenka DoležalováS mým poradcem p. ing. Vránou jsem moc spokojená a jsem moc ráda, že ho mám. Hodně moc mi pomohl s mojí finanční situací, která není zrovna nejlepší. Díky němu mám znova naději, že bude líp. Velké díky a vřele doporučuji.
Ing. Jiří VránaKarel ČernýRychlost, vstřícnost, srozumitelnost a spokojenost.
Ing. Jiří VránaMilan AžaltovičJsem velice rád že jsem mohl využít před rokem doporučeni na služby pana Vrány. Díky vám a vašim radám jsem mohl uskutečnit své plány. Vaše pomoc mi ušetřila finance a dopomohl jste mi uzavřít smlouvy k mé spokojenosti. S vašima službama jsem moc spokojen a určitě vás budu doporučovat dál svým známým.
Ing. Jiří VránaMarkéta PrágnerováPan Ing. Jiří Vrána je můj poradce. A touto cestou bych mu chtěla upřímně poděkovat!! Je velmi starostlivý a ochotný cokoliv a kdykoliv pomoct či poradit!! Takových poradců, kteří myslí na spokojenost svých klientů, je opravdu málo. Srdečně děkuji, a všem mohu s klidným svědomím jen doporučit!!
Miroslav ŠiškaŽaneta ValešováVyborna komunikace a hlavne vstricny a profesionalni pristup. Muzu jen doporucit. Kdykoliv neco potrebuji, pan Miroslav Šiška vse vyridi. Nikdy se mi nestalo, abych byla odmitnuta. Timto bych Vam chtela moc podekovat, co pro me delate.
Miroslav ŠiškaJarmila KrejzováVýborná komunikace, profesionální přístup. Jsem s ním moc spokojená a vřele doporučuji. Tímto bych mu chtěla poděkovat za jeho spolupráci a ochotu.
Miroslav ŠiškaIrena VaněčkováMoc bych chtěla poděkovat Miroslavu Šiškovi za jeho podporu a pomoc s mojí finanční situací, je fajn vědět, že nejste na vaše starosti sám, moc si toho vážím a ještě jednou velké díky.
Ing. Jiří VránaMilan ŠkubalJsem moc rád, že mohu spolupracovat s panem Ing. Vránou. Již od první chvíle bylo jeho jednání velice příjemné. Díky jeho pomoci si můžeme s přítelkyní splnit svůj sen a to vybudovat nový domov. Od jeho prvního poradenství vím, že se na něj mohu obrátit s jakýmkoliv finančním problémem. Proto pana Ing. Vránu doporučuji všem!!! Je to člověk na svém místě a moc mu touto cestou děkujeme, že je tu pro nás!
Ing. Jiří VránaDagmar ČernáJá sama jsem u pana Vrány už od roku 2012 a kdykoli jsem cokoliv potřebovala vyřešit nebo poradit, nebyl žádný problém. Proto jsem ho doporučila i manželovi. Pan poradce nám pomohl, abychom byli zajištěná rodinka, protože plánujeme miminko. Zároveň nám poradil vše ohledně pojištění naší domácnosti i spoření. Veškerá komunikace je vždy parádní, na smluvené schůzky chodí na čas, čehož si u lidí velmi vážím a je na něj spolehnutí. Ve vztahu k pojistkám, penzijkám, spořícím účtům a podobným nejsme moc zkušení a informovaní, proto je pro nás skvělé, že jsme našli člověka, který vše zjistí a zařídí za nás. Takže vřele doporučujeme a děkujeme, že Vás máme!
Ing. Jiří VránaHana GajdošováZačali jsme spolupracovat s panem Ing. Vránou. Výborná komunikace, profesionální a lidský přístup zároveň. Diky Ing. Vránovi si na jaře splním svůj sen – rekonstrukci koupelny. Pana Ing. Vránu vřele doporučuji!
Ing. Jiří VránaLubor ŠebestaPana Vránu máme jako finančního poradce přes 2 roky a neustále mne překvapuje, co je schopen dokázat, při pojištění aut, domácnosti, či rodiny. Vždy udělá několik náhledů a my po jeho vysvětlení vybereme, co nám sedí nejvíce. Je vstřícný, ochotný a kdykoliv připraven nám pomoci. Profesionál na svém místě. Za vše panu Vránovi děkujeme.
Miroslav ŠiškaKateřina LinhartováVelké poděkování panu Miroslavu Šiškovi, skvěle poradí a sestaví produkt na míru. Jsem vždy maximálně spokojená. Mohu jen doporučit.
Miroslav ŠiškaRenata KárováRáda bych poděkovala panu Šiškovi za jeho vstřícnost a obětavost. Vždy poradí a pomůže. Spíš bych řekla, že je to rodinný přítel než poradce. Ještě jednou děkuji.
Miroslav ŠiškaDaniel TeplýVelké poděkování Miroslavu Šiškovi. Velmi nám se vším pomohl, a to v maximálním pohodlí domova, vždy dokonale poradí a sežene produkt na míru. Vřele můžeme s přítelkyní všem doporučit a také tak děláme. Jeho služby jsou opravdu bezkonkurenční.
Ing. Jiří VránaJiří HalaškaDěkuji Ing. Jiřímu Vránovi, který mi pomohl ve složité situaci profesionálním a vlídným způsobem. Přeji si, aby bylo více takovýchto odborníků.
Ing. Jiří VránaPavel VáclavíkVelké poděkování panu ing. Jiřímu Vránovi za jeho naprosto profesionální práci. Nikdy jsem neměl finančního poradce a musím před panem Vránou hluboce smeknout. Pomohl mi komplexně vyřešit finanční záležitosti. Neměl jsem vůbec tušení, jaké možnosti na trhu financí existují a on mi pomohl ušetřit nemalé finanční prostředky.Jeho práce není jen práce, ale i koníček a je znát, že ho práce naplňuje a dělá ji velice dobře. Velmi mě potěšil jeho osobní přístup.
Ing. Jiří VránaJana SvobodováKaždý z nás se alespoň jednou v životě dostane do finanční tísně, já se do ní dostala také. Jiřího znám už roky a tak jako pomohl členům naší rodiny, tak pomohl i mně. Jiřího přístup je velice přívětivý a profesionální, poradí každému člověku v tísni a vždy milé rád pomůže. Ještě jednou děkuji za spolupráci s Jiřím a za velkou pomoc v mé finanční tísni. Ještě jednou velké díky.
Ing. Jiří VránaŠárka VrzákováVelmi profesionální přístup, velký přehled o všech produktech na trhu s možností vytvořit smlouvu přímo na míru každému klientovi, nejvíce oceňuji možnost být 24 hodin, 7 dní v týdnu k dispozici radou a pomocí. Konečně někdo na koho se můžete s důvěrou obrátit.
Diana OsičkováMarcela KřehlíkováMěla jsem to štěstí a potkala jsem slečnu Osičkovou, pro mě v dosti tíživé situaci, velmi ochotně a z mého pohledu odborně zhodnotila moji situaci. Byla velmi vstřícná, milá a její profesionální a důvěryhodný přístup mě ujistil, že jsem se obrátila na správnou osobu. Slečna Osičková je velmi ochotná, pracovitá a důsledná ve své práci, takže závěr naší spolupráce byl pro mne velmi úspěšný, velmi užitečný a pomocný. Jsem opravdu moc ráda, že jsem pracovala právě s ní a budu ji vřele doporučovat všem svým přátelům a známým.
Ing. Jiří VránaPetr a LucieNáš skvělý poradce pan Ing. Vrána nám pomohl s vyřešením finanční situace v rodině, poté nám výborně sestavil návrh hypotéky, kterou jsme úspěšně podepsali, prostě vše vyřešil tak, aby vše šlapalo jako na drátku. Rychlost, kvalita, práce na jedničku. Tímto mu ještě jednou děkujeme, je to člověk na správném místě a je radost s ním spolupracovat. Naše doporučení budou směřovat dále… Díky!
Ing. Jiří VránaMarie VohankováRáda bych poděkovala tímto p. Vránovi. Moc nám pomohl a ušetřil nám nemalé peníze. Děkuji mu za jeho ochotu, vstřícnost a trpělivost. Občas to s námi asi neměl jednoduché :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.
Ing. Jiří VránaTereza SyrovátkováTouto cestou si dovoluji poděkovat panu Ing. Jiřímu Vránovi za vstřícné jednání, ochotu a profesionální přístup při spravování mých financí 🙂
Ing. Jiří VránaMarek BřečkaVelice děkuji za přístup a za kladné a velmi rychlé jednání při vyřízení mé pohledávky. Jsem spokojen a mohu jen doporučit. P. Vrána je velice schopný mladý muž s velkým pracovním nasazením a pontenciálem. Tou prací i žije, proto je opravdový profesionál ve svém oboru. Ještě jednou velké díky. A mnoho spokojených klientů jako jsem já.
Ing. Jiří VránaVladislav LauterbachJsem spokojený klient pod dohledem p. Ing. Vrány. Jste jako náš strážný anděl, který přišel v pravou chvíli. Velice si ceníme Vaší trpělivosti, také odvahy 🙂 změnit v našem dosavadním chaotickém finančním plánu téměř vše. Také za důvěru, otevřenost, kterou ve Vás máme. Veliké díky a vřele doporučuji.

--
Ing. Jiří VránaVít LinhaHluboce si vážím vstřícnosti p. Jiřího Vrány při navrhování optima řešení našich současných finančních potřeb. Jsme nadšeni, že můžeme p. Jiřího doporučovat členům rodiny, přátelům a známým. Ing. Jiří Vrána je zárukou rozumného nasměrování pro uspořádání investic rodin i jednotlivců. Jmenovaný dokáže svým klientům poradit a navrhovat varianty, jak efektivně a racionálně nakládat s finančními prostředky ve své domácnosti. Vít a Věra Linhovi.
Ing. Jiří Vrána Pavel Schrödl a Renata SchrödlováByly nám poskytnuty ty nejlepší služby v souvislosti s vyřizováním hypotéky, rovněž tak i v samotné koupi nemovitosti. Ještě jsme se nesetkali s tak rychlou a precizně vykonávanou spoluprací. Mohu svědomitě a s radostí konstatovat za nás oba, že se těšíme na další spolupráci a posíláme tímto velký dík. Vaše služby všem s radostí doporučíme. S pozdravem rodina Schrödlova.
Ing. Jiří VránaKůsoviJsme moc rádi, že nám pan Vrána pomohl zbavit se velkého břemene, které se nijak nezmenšovalo díky úrokům. Nyní již v klidu splácíme a vidíme, jak se hypotéka zmenšuje. V dalších věcech jsme pořád v kontaktu. Děkujeme moc a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.
Ing. Jiří VránaTereza KuncováZ mé strany mohu doporučit pana Ing. Jiřího Vránu. Jsem mu nesmírně vděčná za jeho trpělivost, vstřícnost, obětavou a profesionální práci. Tento chlapík ví, co dělá! V počátku jsem se na pana Vránu obrátila s žádostí o pomoc při změně povinného ručení. A šup, pár tisícovek ušetřeno. Po sestavení životního plánu mi nabídl nové výhodnější životní a úrazové pojištění. A co se stalo? Opět jsem ušetřila. Pro mě samotnou nepochopitelné. Velký oříšek přišel až s koupí bytu od realitní kanceláře. Bylo to náročné, vyčerpávající. Ale my ten boj s realitní kanceláří vyhráli!!! Díky panu Vránovi jsem nepřišla o desetitisíce(!) korun, které po mně neprávem požadovala realitní makléřka. Jiříku, ode mě Ti patří velký DÍK. Za vše.
Miroslav ŠiškaLucie KalvachováKrásný den, s p. Mírou je spolupráce výborná, jsme nadmíru spokojeni,skvělý přístup, komunikace, ochota. Chtěli bychom velice poděkovat za peněžní pomoc pro rodinu.. Oceňuji jeho profesionální přístup. Jsme moc rádi, že ho máme kdykoliv k dispozici…i do budoucna.. Velké díky, Míro!! Doporučuji.
Ing. Jiří VránaLuděk ZýkaSpolupráce s Ing. Jiřím Vránou je naprosto bezproblémová. Profesionální přístup, přátelská komunikace, maximální flexibilita, ochota, přehled o veškerých produktech a výběr vždy toho nejlepšího řešení. Nic nevnucuje pouze navrhuje možná řešení dané situace. Jeho poradenské služby mohu jen doporučit.
Ing. Jiří VránaLucie PolákováS panem Vránou jsem nadmíru spokojená. Když potřebuji pojistit auto či byt nebo udělat i jinou pojistku, tak vždy mi vše vysvětlí a hledá, co je pro mě výhodné. Svého finančního poradce jsem doporučila i rodině a ta je spokojena též. Budu doporučovat nadále.
Ing. Jiří VránaLucie a MarcelDobrý den všem! Jelikož čtete tyto řádky, znamená to, že hledáte finančního poradce. Chtěli bychom touto cestou jednoznačně doporučit ing. Jiřího Vránu, je to jeden z nejlepších lidí, co jsme cestou k hypotéce mohli potkat. Vše vyřídil dle našich představ od úrazovky přes pojištění domácnosti až po zajištění příjmů a samozřejmě hypotéku za nejlepších podmínek. Doporučujeme všem známým i neznámým. Jirko, mockrát děkujeme!
Ing. Jiří VránaMilan Liko S mým finančním poradcem jsem nadmíru spokojený, potřeboval jsem hypotéku na to, abych se svou přítelkyní mohl bydlet, ozval jsem se, hypotéka byla a bez problémů. Potřeboval jsem vyřídit půjčku na auto. Ozval jsem se, půjčka byla a bez problémů.
Kdykoliv jsem si s něčím nevěděl rady, napsal jsem mu, hned mi volal a radil mi jak to udělat, i v tu nejnevhodnější hodinu ve 23hodin, otravoval jsem ho, ale on měl se mnou tu starost a poradil mi co a jak. S Jirkou Vránou jsem velice spokojený jak jako s finančním poradcem, tak i jako s kamarádem. Když potřebuji něco pořešit, napíšu/zavolám, sejdeme se a hned probereme co a jak, kde nejvýhodněji, za jaké splátky a na jakou dobu mi to vyhovuje. S Jirkou jsem velice spokojený. 😉
Ing. Jiří VránaDobenoviS panem Vránou jsme moc spokojeni. Nejdříve nám zařídil pov. pojištění auta o polovičku levněji, poté výhodně pojistil i celou rodinu a nakonec jsme vyhráli i boj s refinancováním naší půjčky. Předtím jsme měli takovou splátku,že jsme si nemohli vůbec nic dovolit. Nyní můžeme čerpat penízky na rekonstrukci a nemusíme se bát,že budeme muset obracet každou korunu. Moc nám pomohl a jsme rádi, že jsme dostali doporučení na tak schopného člověka. Velice tohoto poradce doporučujeme, protože nic nenechává být jen tak, je neustále v kontaktu a dotáhne vše až do konce. Opravdu nám moc pomohl.
Ing. Jiří VránaAntonín BartoňPo zkušenostech s jinými poradci jsme se dlouho rozhodovali, zda máme pana Vránu navštívit. Dodnes litujeme, že jsme ho nenavštívili dříve. Po první schůzce, při které nám vše podrobně vysvětlil, jsme odcházeli s nadšením. I přes několikero problémů, kterými jsme si prošli, si pokaždé věděl rady. Je až neuvěřitelné, co vše dokáže. Díky jeho přátelskému chování ho téměř považujeme za člena rodiny. Za vyřízení hypotéky a za to vše, co pro nás udělal, mu patří VELIKÝ DÍK!
Ing. Jiří VránaJitka MarkováSe službami od pana Ing. Vrány jsem velmi spokojena. Zařizoval mi, mimo jiné, povinné ručení a díky jeho znalostem v oboru jsme se dostali na částku, která mě příjemně překvapila. Oceňuji jeho profesionální a zároveň osobní přístup, kdy hledá vždy to nejlepší možné řešení.
Ing. Jiří VránaVladimír BrodskýChtěl bych říct, že jsem spokojenej, pan Vrána se ozve i sám, jestli se máme dobře. Už jsem ho doporučil kamarádům a budu dál. Díky
Ing. Jiří VránaLucie JílkováDobrý den, chtěla jsem tímto způsobem poděkovat za mě a mého přítele za velkou pomoc od pana Vrány. Moc nám pomohl s našimi starostmi. Je opravdu profesionální a ví o čem mluví. Stará se o vše od začátku až do konce a zůstává stále v kontaktu. Jsme moc rádi, že jsme ho poznali.
Ing. Jiří VránaZdeněk LutovskýDobrý den, tímto bych chtěl za svou rodinu poděkovat panu Vránovi za velice profesionální a nadstandardní přístup. Pomohl nám již ve spoustě případů. Jeho práce si velice vážím. Jirko, děkuji…
Ing. Jiří VránaVeronika VorlíčkováCo se mi na mém poradci líbí, je toho víc, ale nejdůležitější na tom je ta komunikace, upřímnost, vstřícnost a odhodlání splnit i ty nejtěžší úkoly. Můj poradce byl pro mě neznámý človíček, který mě ale dokázal otevřít oči už při první schůzce a tím mi pomohl splnit mé přání a za to si zaslouží velké díky:-)
Ing. Jiří VránaDana S. a Vašek K.Jsme moc rádi, že nám byl p. Vrána doporučen. Založil nám velmi výhodné pojistky, spoření a další. Je velmi ochotný, vše velice dobře vysvětlí a zajistí. Děkujeme D. a V. 🙂
Ing. Jiří VránaPavel KlímaChtěl bych touto cestou velice poděkovat mému poradci panu Vránovi za to, co všechno pro mě s velkou ochotou udělal. Jednalo se o refinancování mého stavebního spoření. Bez jeho pomoci bych musel dál platit zbytečně několik tisíc měsíčně navíc. Dále mi pomohl s povinným ručením, pojistkami, atd. Ještě jednou mu moc děkuji a všem doporučuji.
Ing. Jiří VránaRadka TypoltováChtěla bych všem, kteří budou číst toto hodnocení, s čistým srdcem sdělit, jak moc jsem pyšná na rozhodnutí obrátit se s mým zajištěním příjmu a vložit důvěru do rukou finančnímu poradci. Je to pan Ing. Jiří Vrána. Vysvětlil mi, co je to zajištění příjmu, předložil mi rovnou několik variant. Nabídl mi zajištění i pro mého malého syna. Vyhledal mi efektivní variantu k velice levnému úvěru a ještě jsme společně našli řešení, jak mít finanční rezervu. Vše dokonale vysvětlí, připraví, podklady navrhne hned do druhého dne. S prací Jiřího Vrány jsem nadmíru spokojená a s úžasem překvapená, co pro Vás finanční poradce dokáže zajistit. Navíc na jeho příjemnou spolupráci se mohu spolehnout i do budoucna. Velké DÍKY.
Ing. Jiří VránaPetr KratinaDěkujeme p. Vránovi, člověk na svém místě, nemožné ihned a zázraky do tří dnů. Doporučuji všem, kteří chtějí mít své finance pod kontrolou a nebo udělat z peněz ještě větší peníze a na základě toho si plnit své sny. Děkujeme Petr a Jarmila Kratinovi.
Ing. Jiří VránaAneta KusendováPan Jiří Vrána mi hodně pomohl jak s konsolidací, tak i s pojistkami. Je skvělej a kamarádskej, všem ho doporučuji 🙂
Ing. Jiří VránaVendula ČechováJsme velice spokojeni s poradenstvim, nabídkou kompletniho pojištění rodiny a domácnosti. Rychlé jednání, děkujeme, Čechovi.
Ing. Jiří VránaMarek PavlíčekVelmi rád bych tímto poděkoval Jiřímu Vránovi za nadstandardní, profesionální a lidský přístup, kterým mi pomáhá v oblasti financí. Mohu se na něho v tomto směru zcela spolehnout a vždy vím, že mi nabízí optimální cestu. Těším se na další spolupráci a přeji Jirkovi mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Ing. Jiří VránaPatrik KulíšekJirka je kamarád již delší dobu a o OVB mi vyprávěl přes rok a půl. Dlouhou dobu jsem tomu nevěřil a nyní když jsem se dostal do finančních problémů, pomohl mi s konsolidací, ušetřil jsem na úrocích spousty peněz a ještě jsem dostal peníze navíc. Poté už jsem o možnostech finančního poradenství nepřemýšlel a stal jsem se finančním poradcem a spolupracovníkem pana Jiřího Vrány také.
Ing. Jiří VránaOlga HoloubkováDobrý den. Děkuji především za kladné vyřízení konsolidace, za trpělivost, vstřícnost. Myslím, že sama bych si nedokázala svoji finanční situaci bez odborné pomoci vyřešit. Jsem ráda, že jsem se mohla obrátit s touto pomocí na p. Jiřího Vránu. Přeji všem hodně pracovních úspěchů.
Ing. Jiří VránaŠtěpánka DubcováPan Vrána má velice profesionální přístup, ale také mu nechybí srdíčko. Klienti jsou pro něj na prvním místě a ve své práci se vyzná a umí opravdu pomoct a poradit. Štvou vás poplatky v bance a špatné pojistky udělané od neprofesionálních pojišťováků? Máte problémy platit nastavenou hypotéku? Kontaktujte pana Vránu a uvidíte, že umí nemožné. Mé rodině pomohl sjednotit měsíční výdaje na polovinu a nyní nemusí pouze přemýšlet nad tím, kde sehnat peníze na platby, ale těší se ze svého malého hospodářství, které si za ušetřené peníze pořídili.
Miroslav ŠiškaIveta Spišáková Dobrý den, byla jsem velice spokojena s panem Šiškou je vidět, že má přehled a v tomto oboru finančnictví své práci rozumí a vždycky najde to správné východisko, je rychlý a včas kontaktuje a je s ním výborná komunikace, vřele doporučuji.
Ing. Jiří VránaJindřich ChmelJsem rád, že jsem se s panem Vránou setkal. Takových lidí je dnes málo. Více takových lidí a bylo by vše snazší. Ochotný, vysvětlí, pomůže, ve své práci je 100%. Moc děkuji a těším se na další spolupráci. Miluše a Jindřich Chmelovi, všem takové lidi doporučujeme.
Ing. Jiří VránaJiří HanilecKrásný den všem! Tímto bych chtěl poděkovat za vstřícnost mého poradce a ochotu spolupracovat, ani jsem si nebyl vědom, co lze si při pojištění zřídit za služby, které mi p. Jiří pomohl vypracovat tak, aby byly podle mé spokojenosti a tímto bych chtěl dát najevo svou spokojenost a poděkování za jeho přístup k této práci.
Ing. Jiří VránaMartin NěmecPan Vrána mi hodně pomohl. Dokázal mi pomoci v platbách, kde se moje výdaje snížily na polovinu. Př. povinné ručení. A doporučil mi, jak si výhodně spořit. Jsem s ním velmi spokojen. kdykoliv se na něj mohu obrátit. Určitě doporučuji.
Ing. Jiří VránaHana OndováPan Vrána je vždy ochotný. Vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Jsem s ním spokojena. Doporučuji 🙂
Ing. Jiří VránaMiluše SvítilováPan Vrána nám velice pomohl. Byla jsem velmi mile překvapena, co dokázal. Vše nám srozumitelně vysvětlil. Ještě jednou moc děkujeme a vážíme si toho, že nám byl poslán do života :o)
Miroslav ŠiškaPetra ZámostnáS panem Šiškou jsem v kontaktu pouze krátkou dobu, ale i za tu teď můžu říct, že pan Šiška má velký přehled v oblasti, ve které pracuje. Své finance se mu rozhodně nebudu bát svěřit.
Ing. Jiří VránaEdita Tomanová Jsem velice spokojená s Jiřím Vránou, má profesionální vystupování, vždy skvělé nabídky a nám velice pomohl. Ví, co dělá, a dokáže to podat tak, že mu rozumí i lidé, kteří o financích moc neví. Je až s podivem, co všechno se dá s penězi udělat. To bych bez Jiřího Vrány nikdy nevěděla. Vždy když potřebuji, je k dispozici. Děkuji.
Ing. Jiří VránaOldřichDobrá spolupráce, všem mohu doporučit.
Ing. Jiří VránaIrena SzabováDobrý den, jsme sice teprve na začátku, tak nemůžu zatím říct kolik, nebo jak moc jsme ušetřili, ale obrovskou pravdou je, že rychlost a vstřícnost pana Vrány je naprosto úžasná!!!!!!!! Snaha najít nejlepší řešení pro klienta, vlastně naprosto cizího člověka, to jsem snad ještě nikde neviděla!! Takže doufám, že po nějakém čase to bude opravdu znát!!!! Takže, velmi moc děkujeme, pane Vráno.
Jiří HrabovskýJitka Ptáčková Velice děkuji Jiřímu za profesionální pomoc v časech nejhorších, kdy dokázal z nepatrné šance vytěžit maximum a tím ušetřit několik desítek tisíc korun v rodinném rozpočtu. Jiřího vřele doporučuji, neboť tam kde to ostatní poradci vzdají, on se za svoje klienty pere dál. Od této chvíle už o jiného poradce nestojím.
Ing. Jiří VránaJ, P., ŽatecPotřebujete profesionála? Jednoho znám a mohu jen a jen doporučit. Ing. Jiří Vrána je bezkonkurenční a jedinečný mladý muž, který děla svou práci tak jako málokdo. Jeho přístup je profesionální a na úrovni. V Našem případě dokázal nemožné. Velice mu za vše děkujeme. Od nás dostal časový úsek, ve kterém jsme potřebovali zařídít spoustu náležitostí a na konci toho časového úseku, který zrovna nebyl velký, je nový byt po celkové rekonstrukci. Děkuji a přeji Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů a brzy se těším na další shledaní.
Ing. Jiří VránaPetra Šišková, František KováčChtěla bych poděkovat Jirkovi za skvělou spolupráci a ochotu. Měla jsem špatnou zkušenost s jiným finančním poradcem z OVB, ale i přesto jsem chtěla někoho od této společnosti, protože jsem věděla, že to není chyba ve výběru společnosti, ale v člověku. Tak na doporučení jsem dostala kontakt na Jirku a dnes můžu říci, že vůbec nelituji, dnes se stará o moje finance s plnou důvěrou a také jsem velice ráda, že v této společnosti pokračuje i můj bratr Miroslav Šiška. Jirko ještě jednou moc děkujeme.
Ing. Jiří VránaPavel FrnoDobrý den. Jmenuji se Pavel Frno a už několit let jsem bojoval s Americkou H., která nešla téměř u žádné banky refinancovat. Navštívilo mě nejméně 5 údajných poradců a můžu říct, že i já jsem o tom věděl více než oni. Až jednoho dne jsem dostal kontakt na Jirku (říkal jsem si není co ztratit, poslechnu si dalšího mamláska). ZMĚNA!!! UŽ PO PRVNÍ SCHŮZCE JSEM BYL MILE PŘEKVAPEN. OCHOTA, SPOLEHLIVOST, RYCHLOST A PŘEDEVŠÍM ZNALOST – To jsou přednosti Jirky. Dokázal skoro nemožné. Dnes už mám vše vyřízené a platíme skoro o polovinu méně. A to je jen jeden z problémů, které nám pomohl vyřešit. Pokud máte fin. problémy, nebo chcete zlepšit Vaši finanční situaci, DOPORUČUJI JIŘÍHO VRÁNU. JESTLI EXISTUJE ŘEŠENÍ, ON VÁM HO NAJDE. S POZDRAVEM FRNO PAVEL. JIRKO DĚKUJEM.
Ing. Jiří VránaVladimír MinaříkDobrý den všem! Nikdy jsem nevěřil na zázraky, ale už po první schůzce jsem věřit začal. Tento člověk je opravdu spolehlivý a skutečně pomůže. Nejde mu totiž jen o to, jako jiným finančním poradcům, jen uzavírat smlouvy a to i pro klienta nevýhodné, ale i pomoci ušetřit!!!! Pomohl nám hlavně s hypotékou, ale i s pojištěním dětí a úrazovým pojištěním i pojištěním aut. Vzhledem k tomu, že moje žena je na mateřské dovolené, nám skutečně vytrhl trn z paty. Při jednání je velice příjemný a skutečně bojuje a vyřídí téměř nemožné. Navíc jsem se nemusel o nic starat a tak by to mělo fungovat, ale je to jeden z mála, který toto dokáže. Mohu ho jen doporučit!!!!! Díky moc za vše!!!!
Miroslav ŠiškaHelena Cibulová Jsem velice ráda, že mám v okruhu svých přátel někoho tak skvělého, jako je Míra. Nikdy jsem nevěřila lidem z oblastí finančnictví a pojišťovnictví, nejednou jsem se přesvědčila o tom, že nepomohli mně, ale sami sobě. Míra je však skvělý, umí vysvětlit a hlavně do ničeho nenutí. Ušetřil mi peníze a spoustu starostí, a to i mým dalším přátelům. Patří mu velký dík.
Ing. Jiří VránaTereza MartinkováMoc jsem finančním poradcům a jiným pojišťovacím agentům nevěřila, než mi zavolal Jirka a dal si se mnou schůzku. Vše mi dopodrobna vysvětlil a co víc, lépe mě pojistil, ušetřil peníze a hlavně má zájem a neustále mi posílá nějaké výhodné nabídky. Můžu jenom doporučit! Ještě jednou děkuji, Jirko:-)
Ing. Jiří VránaPavel SmetákNikdy jsem neměl důvěru k pojišťovákům, fin. poradcům a podobným nabízečům čehokoliv, ale Jirka nám ukázal,že když někdo rozumí své práci a práce ho baví, dají se dělat zázraky… Nejdřív, jsem pochyboval a už to vypadalo, že se mé obavy naplní, protože mu banky naházely klacky pod nohy, ale protože ví a umí, tak z toho vybruslil jako profík a na našem úvěru udělal takové ořezávky, že jsem okamžitě změnil názor… No a o pojistkách na auta a motorky ani nemluvím…
A nutno podotknout, že jsem neudělal ani krok z domu!!! Takže klobou dolu. a jak praví přísloví-Jenom hlava bystrá, může dělat mistra … :o)
Ing. Jiří VránaLucie P.Jsem ráda,že mám za finančního poradce Jirku. Poradil a ušetřil mi peníze. Proto jsem Jirku doporučila i rodinným příslušníkům.
Ing. Jiří VránaLucie BendováJsem ráda, že nám Jirka pomohl ušetřit několik tisic měsíčně, je to super finanční poradce mnohokrát děkuji a doporučuji.
Ing. Jiří VránaDana ĎopanováPřed pár měsíci jsme řešili refinancování hypotéky. Požadovali jsme nové podmínky a to – vypsání ručitele, nižší splátky a nižší úrokovou sazbu. Světe div se – ono to šlo. Navštívil nás pan Vrána, který nám vše “polopaticky“ vysvětlil. Byl to první člověk, který mluvil srozumitelně, a který dodržel to co řekl. Nezůstalo jen u hypotéky a jsme moc rádi, že naše finance spravuje právě on. Děkujeme za pomoc.
Ing. Jiří VránaRadek NovákS financnim poradcem panem Vranou jsem byl velice nadsen. Dostal me prakticky z krizoveho financniho stavu do normal zivota a jeste spousty penez usetril. Jsem velice rad ze jeste v nasem state ma nekdo zajem o druhe…
Ing. Jiří VránaTomáš HořínekDo doby doporučení na pan Vránu jsem se potkával jen s chamtivci na provizi. Pan Vrána se o mne vždy postará a domluvené doladí a zařídí k mé spokojenosti. Řeší co chci a nabídne několik variant, které jsou šity na míru a ušetří nemalé peníze.
Ing. Jiří VránaBalkovi, KadaňS přístupem a jednání Pana Vrány jsme spokojeni. Našel se někdo, kdo chce opravdu pomáhat a ne jen pojišťovat.
Ing. Jiří VránaLenka PolanováJsem velmi spokojená s přístupem a hlavně pomocí panu J. Vránovi, který mi velmi pomohl v mé situaci.
Ing. Jiří VránaVeronika Röslerová
Drahonice u Lubence
Já musím se všemi názory na pana Vránu tady jen souhlasit. Nejenom, že mi dokázal se vším co jsem potřebovala poradit, ale taky ušetřit nemalou částku. Takže za mě – jedno veliký dík panu Vránovi! Jsem nadšená:-)
Ing. Jiří VránaJana Krutišová
Lubenec
Díky panu Vránovi jsem byla zajištěna proti rizikovému těhotenství a pracovní neschopnosti. Již brzy jsem dostala nemalou částku peněz a ani jsem nepoznala, že jsem byla na neschopence. Díky Vám pane Vráno!
Ing. Jiří VránaKatka Frydecká
Podbořany
Pan Vrána? Bezkonkurenční!!!Pomůže a poradí se vším. Plně souhlasím s názorem pana Karla: Pokud Vám nepomůže pan Vrána, tak už nikdo!
Ing. Jiří VránaAnna Dubcová, Pavel Všelko
Nová Teplice
Do doby než jsme poznali našeho finančního poradce pana Ing. Vránu, jsme potkávali jen samé “pojišťováky“, které zajímala hlavně provize. Měli jsme jen spoustu placení špatných pojistek a nevýhodné hypotéky. Po předložení finančního plánu jsme zjistili, že po cca 2 měsících můžeme mít většinu splacenou a ještě šetřit. Naše měsíční výdaje se změnily z cca 21 tisíc měsíčně na téměř polovinu. A další peníze šetříme ročně tím, že jsme předělali zbytečně předražené pojistky na dům a auta. Prostě sen. Snad nám ho konečně někdo pojistí. Díky Vám pane Vráno.
Ing. Jiří VránaV. R.
Kryry
Jsem velice ráda, že mě moje kamarádka dala kontakt právě na pana Vránu, nejenže mi pomohl vyřešit pojištění mé, ale mých dětí a manžela, ale kdykoliv mu zavolám, že mám problém je velice obětavý a řeší to hned.
Ing. Jiří VránaMiroslav Svoboda
Podbořany
S panem Vránou mě seznámila moje maminka, které velice pomohl s problémy ohledně pojištění auta! Mě poradil a pomáhá ohledně financí. Potěšilo mě, když mi řekl svůj plán a viděl jsem na vlastní oči, že mohu měsíčně ušetřit až několik tisíc!! Je to člověk na svém místě a je vidět, že chce lidem skutečně pomáhat! A takových je dnes málo!
Ing. Jiří VránaCitace SMS zaslané od klientky své kamarádce„AHOJ Nataso. Moc s Lukasem dekujeme ze si panu Vranovi dala cislo. Nejen ze dobre vypada, ale vi o cem mluvi. Konecne se zmatorime a budeme mit na jare strechu na ten pristavek.“
Ing. Jiří VránaKarel Hlavsa
Podbořany
Dále klient František si povídal s klientem Karlem…jestli ti nepomůže pan Vrána tak ti nepomůže nikdo. Klient Karel měl několik kreditních karet, dva spotřebitelské úvěry. Dva měsíce jsme se s tím rvali, dodal.Dnes má jeden úvěr a měsíčně ušetřil 3500Kč. Od té doby si tykáme. Když mu volal někdo z konkurence – říkal, že odvětil: „Já mám nejlepšího poradce na světě.“
Ing. Jiří VránaMonika Šmídová s rodinou
Lužná u Rakovníka
Pan Vrána nám již několikrát dokázal,že ví o čem mluví a nejenom mluví!!!Ročně ušetříme díky němu několik tisíc, hlavně na pojistkách a přitom jsme lépe pojištěný my, dům i auto, a protože peníze nejsou všechno, dostali jsme od pana Vrány k narození syna moc šikovnou věc-chůvičku. Je to Náš finanční poradce.
Ing. Jiří VránaAnna Dubcová, Pavel Všelko
Nová Teplice
Pane Vrána, můžeme se zeptat zdali lze pojistit Vás? Abychom o Vás nepřišli.
Ing. Jiří VránaOldřichJirka je profesionál, spolupráce je na úrovni. Mohu všem doporučit.

Napište nám svůj názor!