Adresa

Klatovská 528/6, 301 00 Plzeň – mapa

Kontaktní osoby

Ing. Martin OttoIng. Martin Otto
regionální ředitel
Plzeň+420 725 520 550
Zdeněk WeberZdeněk Weber
obchodní vedoucí
Plzeň
Mgr. Václav ProcházkaMgr. Václav Procházka
obchodní vedoucí
Plzeň, Písek
Bc. Michaela PaškováIng. Michaela Pašková
profesionální poradce
Plzeň
Ronald PlačekRonald Plaček
profesionální poradce
Plzeň
Ing. Richard ČechuraIng. Richard Čechura
profesionální poradce
Plzeň
Diana OsičkováDiana Osičková
profesionální poradce
Plzeň

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Ing. Michaela PaškováAnna a MichalSe slečnou Paškovou jsme byli moc spokojeni. Pomohla nám zajistit hypotéku na domeček, což nebylo vůbec jednoduché. Dále nám pomohla sjednat veškeré pojistky. Komunikace byla vždy na jedničku a slečna Pašková se nám vždy snažila vyjít vstříc. Doporučujeme 🙂
Mgr. Václav ProcházkaKamila HlůžkováMáme několikaletou zkušenost s konkurenční společností, která nám navrhla veškeré smlouvy (spoření na důchod, spoření pro děti, životní pojištění), vše na profesionální úrovni. Protože jsme neměli možnost porovnání, neměli jsme potřebu nic měnit až do doby, než jsme poznali, jak pracuje pan Mgr. Procházka. Kromě toho, že je to sympatický, milý člověk s lidským přístupem, který si na nic nehraje, tak je to navíc ještě výborný finanční poradce, který se Vám skutečně bude věnovat. Co slíbí, to také splní. Navíc dokáže sám ohlídat důležité termíny a včas Vám to dá vědět, což je pro nás velmi důležité, protože jsme časově vytížení a občas prostě na něco zapomeneme :-). Není to obyčejný finanční poradce, který s Vámi zřídí nějaký produkt a pak o něm dva roky nevíte. Pan Procházka hlídá změny, výhodnější nabídky, propady v investicích a nabízí řešení. Vše srozumitelně, názorně, jasně a za nejvýhodnějších podmínek.
Zkrátka Prochy – odborník přes prachy.
Ing. Iva MlejováPavla HoléczyováSe slečnou Ing. Ivou Mlejovou jsme byli velice spokojeni. Zjistila nám možnosti hypotéky i vytvořila finanční plán naší rodiny. Je velice komunikativní, aktivní a pokud něco slečna nevěděla, přes své nadřízené zjistila a poradila se. Což se nám velice líbilo. Určitě se na ni budeme rádi obracet i v dalších záležitostech.
Ing. Richard ČechuraTereza SchlikováS Richardem jsem velmi spokojena. Opravdu dobře pochopil co jsem potřebovala a dokázal profesionálně vyhovět, poradit a zpracovat. Pomáhá mi se vším co potřebuji, je ochotný, profesionální a lidský
Ing. Richard ČechuraMonika a JiříPan inženýr není naším prvním finančním poradcem, ale jsme přesvědčeni, že posledním :). Je to člověk na pravém místě, který se o nás nestaral pouze při sjednání produktů, ale po celou dobu má přehled co je pro nás jako klienty nejlepší a nejvýhodnější, v případě potřeby vše urychleně vyřeší, jakýkoliv dotaz ochotně zodpoví.Konečně máme pocit, že to funguje tak jak by mělo a rádi pana Čechuru doporučujeme lidem, kteří mají problémy, protože víme, že jim pomůže.
Ing. Richard ČechuraLucieS panem Čechurou jsem zatím spokojená, vždy se vším pomohl a přijel, když bylo potřeba.
Ing. Michaela PaškováKamila HovorkováPaní inženýrka Míša, je velice ochotná a se vším nám pomohla při koupi bytu, vyrizeni hypoteky a nekolika pojisteni. Ve sve profesi je odbornici a vzdy dokaze najit a doporucit nejvhodnejsi variantu. Dekujeme
Ing. Michaela PaškováJaroslav VávrovskýTato mladá slečna pro mě vytvořila několik dle mého názoru kvalitních smluv, u kterých mi vše do podrobna vysvětlila. Sám se považuji za náročného klienta, ale ona mi byla schopna odpovědět na všechny otázky, které jsem potřeboval znát.
Vřele ji doporučuji dál.
Ing. Michaela PaškováVytiskováSlečna Pašková je velmi milá, sympatická a je profesionálka ve svém oboru. Je spolehlivá, se vším si umí poradit a také dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Spolupráce s ní je příjemná. Vřele doporučuji.
Ing. Michaela PaškováJan BrázdaNa spolupráci se slečnou Paškovou bych vyzdvihl její profesionální přístup a ochotu řešit případné problémy okamžitě. Vyhovuje mi její vlastní iniciativa při hledání pro mě nejvýhodnějších řešení a tak nemusím neustále sledovat vývoj na trhu. Jednání se slečnou Paškovou je vždy pro mě srozumitelné a rychle dosáhneme shody. Z těchto důvodů bych rád využíval její služby i nadále.
Ing. Martin OttoVěra PaletařováMaximalni spokojenost. Ochota, vstricnost, jednani je na profesionalni urovni.
Diana OsičkováJitka VýškováVelmi příjemná, usměvavá, ochotná... Vše srozumitelně vysvětlila, navrhla několik možností vzhledem k momentální finanční situaci, ale do ničeho netlačila. Rozhodně doporučuji.
Diana OsičkováDrahomíra HájkováV oblasti pojištění mi poskytla řadu informací a rad, které mi pomohly udělat si obrázek o možných situacích a vybrat si tak tu nejlepší variantu pro mě. Pomohla mi s refinancováním hypotéky. Jejím přístupem k práci jsem naprosto spokojená, protože ji dělá hlavně pro lidi, nikoliv pro "čísla".
Diana OsičkováManželé VránoviSe slečnou Dianou Osičkovou, naší novou rodinnou poradkyní, jsme velmi spokojení. Pomohla nám zajistit výhodné refinancování hypotéky, stejně tak nastavit vhodná pojištění i celkový finanční plán pro mě i manžela podle naší aktuální situace. Vše rychle, jasně a s maximální ochotou. Moc děkuji za její služby, těším se na další spolupráci a vřele ji doporučuji dalším klientům.
Diana OsičkováNikola RiedlováSe slečnou Osičkovou jsme velice spokojená. Je spolehlivá a ochotná. Vše potřebné mně vysvětlila a zajistila. Její profesionální přístup bych ohodnotila na jedničku. Vím, že se na ní mohu se vším obrátit a že tu pro mě bude, kdykoliv bude potřebovat. Proto mohu slečnu Osičkovou jen doporučit!!
Diana OsičkováKarel KřížekSe slečnou Osičkovou jsem byl velice spokojen. Vše potřebné zjistila, zajistila a pomohla zařídit. Výborně mi poradila ve všem, co jsem potřeboval a pomohla mi se zlepšením pojištění a zpracování finančního plánu a hlavně s hypotékou, ve které bych se jinak ztratil. Je velice milá, vstřícná a díky ní jsem ušetřil peníze, které mohu lépe investovat. Moc jí děkujeme za poskytnuté služby, vřele ji doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.
Diana OsičkováKateřina KotlárováJsme vděčnými klienty slečny Diany Osičkové, která nám pomohla zajistit výborné podmínky u hypotéky. Její ochotu, flexibilitu, přátelský přístup dokazuje to, že finální dokumenty nám přinesla podepsat do porodnice 2 dny po narození syna. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.
Diana OsičkováHavlíčkoviSe slečnou Osičkovou jsme velice spokojeni. Je spolehlivá a ochotná. Vše umí dobře vysvětlit a umí i skvěle poradit. Pomohla nám nejen s hypotékou, ale i s řadou dalších pojištění. Díky ní jsme ušetřili nemalé peníze. Vřele doporučujeme.
Diana OsičkováPetra BělíkováS poradkyní Dianou Osičkovou jsme velice spokojeni. Poradila nám jak rozvrhnout naše rodinné finance a zpracovala nám několik návrhů na pojištění. Je velmi vstřícná , milá , ochotná a snaží se navrhnout to nejlepší řešení. Vše vysvětlí a kdykoliv poradí. Všem ji doporučujeme.
Ing. Richard ČechuraLinda DuškováDlouhé rozepisování není třeba, jako právník nemám skoro žádný volný čas a nemám ráda tupost, hloupost a pomalost. Pokud chce někdo člověka, který ví, o čem mluví a co dělá, doporučuji pana inženýra Čechuru – profesionalita, flexibilita, odbornost, milý přístup, ale hlavně, lidskost – vlastnost, která 99% lidem, kteří dělají tohle řemeslo, chybí. Pane inženýre, patří Vám mé velké dík!
Diana OsičkováJana PittrováDobrý den, moje finanční poradkyně slečna Diana Osičková mi pomohla vyřešit moji nelehkou situaci. Zařídila mi pojištění a úvěr s nízkým úrokem. Je velice schopná, svoji práci rozumí a má se mnou velkou trpělivost. Slečna Osičková mi rozšířila obzory a dodala odvahu. Díky její vstřícnosti teď vím, že vše zvládnu.
Mgr. Václav ProcházkaLubomír ŠimekSpolehlivý, dochvilný, ochotný a velmi nápomocný. Zatím jsem neměl s žádným poradcem tak dobrou zkušenost. Jsem velmi spokojený a nemám co vytknout. Na vše, co jsem se zeptal, jsem dostal okamžitou odpověď a co jsem chtěl zjistit bylo zjištěno. Doporučuji 🙂
Mgr. Lukáš FriebelMilada KolorosováSpolupráce s Mgr. Lukášem Friebelem je naprosto bezproblémová. Profesionální přístup, přátelská komunikace, maximální flexibilita, ochota, přehled o veškerých produktech a výběr vždy toho nejlepšího řešení. Nic nevnucuje pouze navrhuje možná řešení dané situace. Jeho poradenské služby mohu jen doporučit.
Mgr. Václav ProcházkaMartin HolýSlužby pana Procházky mohu vřele doporučit. S ochotou mi nabídl vhodné finanční produkty, vše pečlivě vysvětlil a v neposlední řadě vyřídil. Jsem rád, že se o mé finance stará právě on.
Ing. Michaela PaškováJakub MarkoKdyž se doma od rodičů ozvalo: „Přijde finanční poradce.“ Záhy viděli naše znuděné kyselé ksichty. Věděli jsme, že přijde arogantní, vyvoněný finanční poradce, který za každou cenu nás bude nutit do produktů jeho dané pojišťovny, kterým nemůžete porozumět, jelikož poradce s Vámi jedná jako s blbama a řekne Vám jenom plusy. Namrská hodně smluv. Má vyděláno a tím okamžikem skončil. Přijde-li problém, Váš poradce z nějakého důvodu nemůže danou situaci vyřešit. Pak k nám domů dorazil finanční poradce z OVB a rázem se náš názor změnil. Byla to Michaela Pašková, která udělala v naší rodině finanční převrat, tedy pořádek. Změnila každému smlouvy na míru, podle toho kde dělá a co potřebuje. U nás doma nejde nic hladce a jako vždy nastal s nějakou smlouvou problém. Zavolali jsme tedy paní Ing. Paškové a čekali jsme, jako vždy, že to nejde. Paní Ing. Pašková nás, ale vyvedla z omylu, že to vyřeší a její rychlost řešení nás udivila. Bylo po problému. Od té doby nechceme jiného finančního poradce, než je paní Ing. Michaela Pašková, jelikož vždy, co řekne, to platí. Slovo nejde, není pro ni překážka. Je to velice vkusně oblékaná paní se smyslem pro humor i pro dotažení věci až do konce. Michaela Pašková je pro nás nepostradatelná. S ní nám odpadá stres a starosti v podobě dohadování se s pojišťovnami.
Ing. Michaela Paškovámanželé MarkoviFinanční poradkyně Michaela Pašková změnila v naší rodině dosavadní pohled na námi do té doby známý typ finančních poradců, kteří chtějí uzavřít, co nejvíce smluv, ale jejich výhodnost je převážně pro danou pojišťovnu, pro kterou dělají a při problému se od všeho distancují. Avšak Michaela Pašková řeší smlouvy různých typů a vybírá z více organizací, navrhne nejvhodnější variantu ušitou dotyčnému přímo na tělo, vše do podrobna vysvětlí, s klidem několikrát a polopaticky, tak aby úplně každý pochopil. Vznikne-li jakýkoli problém, stačí slečně zavolat. Finanční poradkyně si vyslechne, o co jde. Zjistí, kde problém nastal, popožene či vyřeší a o dané situaci průběžně informuje. Ceníme si převážně její pečlivosti, připravenosti, rychlosti a spolehlivosti. Pokud se kdokoli rozhodne pro využití služeb finanční poradkyně Michaely Paškové, ať očekává dokonale připravenou mladou slečnu, kterou neobtěžuje i po uzavření smlouvy pomoci.
Ing. Michaela PaškováKateřina StrychováS prací slečny Paškové jsem velmi spokojená, je velmi příjemná. Když jí kdykoliv zavolám, tak nemám pocit, že bych ji obtěžovala. Všechny moje požadavky vyřídila v nejkratší možné době a velmi kvalitně. Mohu ji vřele doporučit.
Ing. Michaela PaškováRadek BábíčekPaní poradkyně má nadstandardní osobní, vstřícný a flexibilní přístup. Na mé požadavky a představy reagovala bleskově a fundovaně mi objasnila vlastnosti produktů. Díky.
Mgr. Václav ProcházkaVítI přes mou averzi k bankám, finančním institucím a poradenství všeho druhu musím vyjádřit velkou spokojenost s přístupem a prací pana magistra Procházky – profesionální přístup, odbornost a velká vstřícnost jsou podle mě jeho největší devizou.
Mgr. Václav ProcházkaKarel HolýPrachy, prašule, love, fiňáry, mamon…cinkavý. Ať už jich máte poskrovnu či vám soused pravidelně objíždí váš naleštěný vůz klíčema, s panem Procházkou víte, že vám radí se správou financí opravdový profesionál. Po několika setkáních, nutno dodat velmi příjemných, nabydete dojmu (a tyto pocity v mém případě stále trvají), že tento člověk svou práci vykonává svědomitě a že není oním pokoutným finančním poradcem v lesklém sáčku, nad jejichž "výkony" toliko bědujeme. Pakliže hledáte radu či řešíte problémy s rodinnými financemi, neváhejte se obrátit na pana Procházku.
Mgr. Lukáš FriebelKristýnaSe službami pana Lukáše Friebela jsem velmi spokojená. Všechno mi podrobně vysvětlil a poradil, co je pro mě vhodné a čím bych se měla zabývat později. Rozhodující pro mě byla nejen cena, ale také komfort, kdy jsem měla možnost vše vyřídit v pohodlí domova. Dosud jsem měla zkušenost s jinými finančními poradci, ale už nemám potřebu vyhledávat tyto služby jinde. Děkuji a doporučuji dál 🙂
Ing. Martin OttoVáclavS Ing. Martinem Ottem spolupracuji již několik let a mohu vřele doporučit. Vždy najde super řešení pro spokojenost obou stran. Je laskavý a spolehlivý 🙂
Mgr. Václav ProcházkaManželé PlačkoviJsme velice rádi, že jsme pana Mgr. Václava Procházku poznali. Pan Procházka je člověk na správném místě. Jeho profesionální umění pohybovat se ve finančních otázkách nám pomohlo vyřešit velmi složitou situaci. Jeho jednání je vždy korektní, a je ochotný poradit v kteroukoliv dobu. Pomohl nám nejen s hypotékou, ale i s vylepšením a optimalizací pojistek. I nadále budeme využívat jeho služeb, neboť jeho přehled je vynikající. Jeho vystupování je příjemné a mohu jej vřele všem doporučit.
Ing. Martin OttoSylvie SivákováS panem Ing. Ottem jsem velice spokojená. Je ochotný, spolehlivý, umí poradit a vysvětlit. Vřele doporučuji.
Mgr. Václav ProcházkaMarek BoturAčkoli jsem nikdy neměl potřebu vyhledávat fin. poradce a ani jsem neměl v takové lidi důvěru, tak na doporučení velmi dobrého známého jsem vyzkoušel pana Procházku. A byl jsem mile překvapen a můj pohled se obrátil o 180°. Pomohl mi výrazně vylepšit mé dosavadní uzavřené smlouvy. Pan Procházka má dobrý přehled ve všech produktech a pro mě jako klienta udělal maximum. Jsem moc rád, že jsem se s panem Procházkou sešel, a mohu ho jen a jen doporučit.
Mgr. Václav ProcházkaLukáš HejkalPan Procházka má příjemné vystupování. Na schůzce jsme probrali možnosti investic i vhodného pojištění, pečlivě mi vysvětlil nabízené možnosti a společně jsme vybrali tu, která mi vyhovuje. Při podpisu smluv mi trpělivě vysvětlil vše, co v nich stojí. Tohoto poradce mohu doporučit a určitě se na něj obrátím i v budoucnu.
Mgr. Lukáš FriebelKarolína PomykaczováDěkuji poradci Lukášovi Friebelovi za aktuální informace ze světa financí a super servis. Díky za dobrý pocit, že ze mne sejmul tíhu sledování finančního trhu a mohu se spolehnout, že mě včas upozorní na vhodné intervence.
Ing. Michaela PaškováJan ŠtichSe slečnou Bc. Paškovou spolupracuji již několik let a se službami jsem velice spokojen. Pokud jsem ji kontaktoval, byla vždy velice vstřícná a jednání probíhala na profesionální úrovni. Doporučuji a děkuji.
Ing. Michaela PaškováPetr SpoustaSlečna Pašková pro mně a mé finance dělá mnoho, už hezkou řadu let. Vždy jsem byl spokojen s řešením mé situace, ba i nadchnut s jakými kvalitami slečna pracuje. Přístup, zájem, rozhled, profesionalita. Vřele doporučuji. A tímto děkuji.
Mgr. Lukáš FriebelVáclav VávraPříjemné a profesionální vystupování, přehled o různých finančních produktech na trhu a rady při výběru nebo nastavení stávajících. Pan Mgr. Friebel nás podrobně a srozumitelně seznámil se všemi možnými variantami a společně jsme vybrali tu nejvýhodnější pro naši rodinu. Všem mohu jen doporučit.
Mgr. Václav ProcházkaJakub ValentaS přístupem a nabídkami pana Procházky jsem velice spokojen. Dokázali jsme vymyslet to nejlepší pro mé potřeby. Doporučuji.
Mgr. Lukáš FriebelLukáš KrieglsteinProfesionální přístup ke klientovi. Všechno, čemu jsem nerozuměl, mi pan Friebel vysvětlil. Pomohl mi k optimálnímu nastavení mého pojištění. Tímto mu děkuji!
Mgr. Lukáš FriebelMiroslav KrýslProfesionalita, spolehlivost, příjemné vystupování, mohu jen doporučit.
Mgr. Václav ProcházkaAleš HlůžekMaximální spokojenost, profesionální, zároveň i kamarádský, přístup, vše, čemu jsem neporozuměl, mi bylo do detailu vysvětleno. A pan Procházka mi ušetřil hromadu peněz.
Mgr. Václav ProcházkaBarbora KoldusováSe službami pana Procházky jsem byla velice spokojená. Pan Procházka je velice profesionální a sympatický poradce, který vše rád a s úsměvem vysvětlí tak, aby budoucí klient dostal vyčerpávající množství informací. Odteď se obracím vždy na pana Procházku.
Mgr. Václav ProcházkaIng. Jan PopelkaPo dostavbě rodinného domu jsme s manželkou absolvovali několik jednání s peněžními ústavy o finanční pomoci při dostavbě oplocení a zahrady. Jejich jednáním jsme byli znechuceni. Pracovníkům šlo především o to aby nám vnutili produkty, které pro ně osobně i pro banku budou představovat nejlepší výnosy. Zároveň manželka řešila s pojišťovnou plnění pojistné smlouvy. Přístup pracovníka, který s námi pojistku uzavíral při řešení pojistné události, nás nenechal na pochybách, že jsme pro něj pouze zdroj příjmu. Po jednání s Mgr. Procházkou, kterému jsme předali všechny naše pojistné a finanční záležitosti se vše podařilo rychle a k naší spokojenosti vyřešit. Pokud vystupování a jednání, se kterým jsme se setkali u Mgr. Procházky je standardem u Vaší firmy, tak Vám blahopřejeme a každému vřele Vaší firmu a Mgr. Procházku doporučíme.
Mgr. Václav ProcházkaVeronika Růžková Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Mgr. Procházkovi za jeho velmi profesionální přístup a příjemné vystupování. Na jeho spolupráci se mi líbí, že mi vše pečlivě vysvětluje, tak abych měla přehled a mohla si vybrat, jak nejlépe naložit se svými penězi. Moc děkuji za čas, práci a cenné rady.
Ing. Martin OttoLucie SalačováVelmi příjemný a profesionální přístup s p. Martinem. Ve všem nám rád pomohl a poradil velmi ochotně. Proto jen mohu DOPORUČIT!!!
Mgr. Václav ProcházkaJitka BerkováPan Mgr. Procházka na mne působil velmi dobře, vše vysvětlil do detailu, hovořil o kladech i záporech a tím si získal moji důvěru. Myslím, že se na něj mohu obracet bez obav. Děkuji moc.
Ing. Martin OttoZdeňka DuškováJe to skvělý člověk i finanční poradce. Mimo jiné nám pomohl refinancovat úvěr, poradil nám jak lépe hospodařit s penězi a udělat si rezervy do budoucnosti.
Doporučuji Vám ho 🙂
Mgr. Václav ProcházkaRadka SüssováChtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu Procházkovi. Nabídl mi svoje služby v době, kdy mi bylo nejhůře. A toho si velmi vážím. Jeho vystupování je velmi korektní, vše vám v klidu vysvětlí a snaží se najít možnosti, jak ušetřit peníze nebo naopak jak je co nejlépe investovat. V budoucnu se na něj určitě zase obrátím o radu a pomoc a dám kontakt i svým přátelům. Ještě jednou moc děkuji.
Mgr. Václav ProcházkaZuzana BartoňováSpolupráce s panem Procházkou mě mile překvapila. Líbí se mi jeho přístup – podle mého názoru se jeho práce vyznačuje vysokou odborností, je pečlivá. Pan Procházka naslouchá požadavkům klienta, nabízí různá možná řešení, ale nevnucuje je, konečné rozhodnutí ponechává na klientovi. V případě potřeby se na něj zase ráda obrátím.
Mgr. Václav ProcházkaMiloslava ŠáchováS mým finančním poradcem panem Mgr. Václavem Procházkou jsem velmi spokojená. Poradil mi s úpravou s novými finančními produkty, které jsou pro mě výhodnější, než ty, které jsem měla doposud. Jeho vystupování je velice milé, přívětivé a je vidět, že své práci rozumí. Vřele ho doporučuji všem svým známým. Pokud budu potřebovat řešit své finance, určitě se na něj zase obrátím. Moc děkuji.
Ing. Martin OttoVáclav BubenKdyž jsme se přibližně před šesti lety sešli poprvé, moc jsme si od schůzky neslibovali. Nyní s odstupem let já i moje partnerka víme, že byla dobrá volba na schůzku jít a nyní každé setkání probíhá ve velmi přátelském duchu. Po předchozích zkušenostech jsme vděčni, že jsme potkali někoho, kdo opravdu posuzuje naše potřeby, nesnaží se jenom za každou cenu prodat nějaký pro nás zbytečný produkt a co řekne, to platí. Jsem rád, že můžu veřejně poděkovat.
Ing. Martin OttoHůrkoviDěkujeme p. Ing. Martinovi Ottovi za profesionální a pro nás laiky srozumitelnou formu nabídky finančních produktů. Díky jeho velmi příjemnému vystupování a trpělivosti jsme dosud využívané produkty přehodnotili a využili lepší nabídky finančního trhu. Těší nás, že se můžeme v oblasti finančního poradenství na p. Ing. Martina Otta plně spolehnout.
Ing. Martin OttoMarek BraunS panem Ottem jsem se poznal před několika lety. Tehdy nám hodně pomohl a od té doby se mojí rodině daří o poznání lépe. Vystupování pana Martina je na velmi profesionální úrovni, je vstřícný a vždy dokáže poradit a najít nejlepší řešení pro mě a mojí rodinu. Již několikrát mne kontaktovali poradci z jiných společností, ale vždy jsem je odmítl s větou: "Ne, děkuji, já mám svého osobního poradce a s ním jsem velice spokojený," a proto mohu pana Otta jen doporučit. Děkuji moc, pane Otto, jsem moc rád, že jsem Vás poznal.
Mgr. Václav ProcházkaIvana ThorovskáS finančním poradcem panem Procházkou jsem byla velice spokojená. Všechny mé dosud uzavřené produkty pečlivě prostudoval a nabídl pro mě daleko lepší a výhodnější produkty nové. Myslím si, že tento člověk je na správném místě, dělá svou práci velice svědomitě a hlavně své práci rozumí. Děkuji mu za příjemnou spolupráci a doufám, že budeme i nadále pokračovat v řešení mé další finanční situace v rodině.
Mgr. Václav ProcházkaIveta RozhoňováS finančním poradcem panem Procházkou jsem velice spokojené a nejen já, ale i má rodina. Všem mohu velice doporučit a jemu patří mé velké díky.
Mgr. Václav ProcházkaHana a František PrommeroviS naším finančním pporadcem Václavem Procházkou jsme velmi spokojeni. Zkontroloval nám již uzavřené smlouvy a zjistili jsme, že ne vždy pro nás “různí zástupci“ bank a pojišťoven vybrali tu nejlepší variantu.
Vlastně se nám stalo poprvé, že nám někdo poradil, jak v dnešním světě financí můžeme ušetřit. Jeho přehled, sympatické vystupování a ochota najít pro klienta tu nejlepší variantu nás ujistily, že děláme dobře, když s ním vybíráme další nové produkty na finančním trhu. Nebojíme se, že nás chce někdo napálit a sám sebe jen obohatit. V současné době je tolik finančních produktů, že je v pořádku, když Vám někdo nabídne širší možnosti a Vy máte čas v klidu domova o tom přemýšlet a správně se rozhodnout. Škoda jen, že spousta lidí má špatné zkušenosti a neradi se pak na někoho nového obrací. Máme s prací Václava Procházky jen dobré zkušenosti a vřele jeho služby doporučujeme! Děkujeme!!!
Ing. Martin OttoMUDr. Evžen Pokorný Známe se již několik let a vždy mám pocit,že mi nabízí ty nejlepší produkty na trhu.
Mgr. Václav ProcházkaZuzana LeitlováJsem moc spokojená. Vašek Procházka mi zkontroloval všechny dříve uzavřené smlouvy. U některých našel výhodnější alternativu – za lepších podmínek a nižších poplatků. Je pečlivý, vysvětluje srozumitelně, odpoví na všechny otázky. Informuje o novinkách – nemusím nic hlídat sama a zároveň jsem si jistá, že mám uzavřené ty nejvýhodnější dostupné smlouvy. Doporučuji!
Ing. Martin OttoViktor Vilímek ml.Vše ohledně vyřízení nové hypotéky a pojištění pro naší rodinu proběhlo v naprostém pořádku.Mohu jen doporučit!
Ing. Martin OttoJan SchmidtS prací Martina jsme velice spokojeni. Své práci rozumí dokonale. Vřele ho doporučuji každému, kdo potřebuje poradit v pojistným či finančním otázkách.
Ing. Zbyněk SrpMarkéta ZemenováChtěla bych tímto poděkovat svému poradci za čas a ochotu, s níž se mi věnoval, za nesmírně lidský přístup ke klientům a za všechny dobré rady.
Sympatické je, že představované produkty klientům násilně nevnucuje, jak je neblahým zvykem u mnoha jiných poradců (jiných společností), a že se klientovou situací opravdu zabývá se zájmem nalézt pro něj nejpříhodnější řešení. Zkrátka chválím a děkuji!
Ing. Martin OttoPetr FudalyProfesionalita,spolehlivost,příjemné vystupování – není co dodat. Díky p.Ottovi jsme vyřešili finanční krizi a žije se nám lépe, jak říkám není co dodat. Za profesionály mluví jejich činy a ne mluvení do větru, mohu jen doporučit.

--
Ing. Martin OttoDušan KucharskýPan Otto je naším výborným finančním poradcem. Je spolehlivým odborníkem a prostředníkem v oblasti finančních produktů.
Mgr. Václav ProcházkaVáclav SvobodaVelmi příjemný a profesionální přístup, to se mi líbí. Vím, že jsem se svěřil tomu správnému člověku, který své práci rozumí.
Mgr. Václav ProcházkaMiroslav SlížJsem SPOKOJENÝ klient, tedy základ. :-))
Mgr. Václav ProcházkaTereza BartoňováKdyž někoho baví jeho práce a nedělá ji pouze pro peníze, ale i proto, že rád pomáhá lidem, pak jsou skvělé výsledky, vstřícný přístup a maximální flexibilita zaručeny. Jen tak dál a držím palce:)
Ing. Martin OttoJan RichterMohu pouze a jedině chválit. Profesionální přístup, široké znalosti a férové jednání jsou Ing. Ottovi vlastní. Nabídl mi perfektní produkty za perfektní ceny. Jsem velmi spokojen.
Ing. Martin OttoIng. Viktor VilímekDíky perfektním radám svého privátního finančního poradce jsem vyřešil vše, co jsem potřeboval. Finanční plán měl hlavu a patu. Díky tomu jsem se rozhodl spolupracovat se společností OVB Allfinanz, a.s. v jeho vedení.

Napište nám svůj názor!