Ve spodní části stránky najdete hodnocení našich spolupracovníků.

Adresa

Čechova 341, 547 01 Náchod – mapa

Kontaktní osoby

Tomáš VybíralTomáš Vybíral
oblastní vedoucí
Náchod, Litomyšl, Praha+420 775 584 880
Jana VybíralováJana Vybíralová
obchodní vedoucí
Náchod+420 773 968 393
Jana LangerováJana Meierová
profesionální poradce
Náchod
Petr HladíkPetr Hladík
finanční specialista
Náchod
Alena LhotskáAlena Lhotská
profesionální poradce
Náchod

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Jana VybíralováMonika Šulcová Chtěla bych velmi poděkovat paní Vybíralové,za její vstříctnost a pohotovost a velmi ochotný přístup.Je mi velkou oporou a s jejím lidským přístupem,který se v dnešní době již moc nevídá, je život hned snadnější,kéž by bylo víc takových lidí s tímto přístupem.Jsem velmi ráda za tuto společnost,jelikož né každá podobná společnost má přístup ke svým klientum jako společnost OVBone..Tímto ještě jednou děkuji za Váš přístup, ochotu a lidskost.
Alena LhotskáPetra SejkorováByla jsem velice spokojena,ochotná,dobře a trpělivě vysvětluje,což je pro mne velice důležité.
Alena LhotskáRomana WinterováDobrý den, paní Alena Lhotská je velice milá a ochotná, veškerá komunikace proběhla v pořádku. Všem ji mohu doporučit. Winterová
Tomáš VybíralMonika FikejzováDĚKUJI panu Vybíralovi za bleskové vyřízení hypotéky, nemožné se stalo skutečností. Má neskutečný přehled v oblasti financí a k tomu i přátelské chování. Radost s ním jednat. Maximální spokojenost:) Můžu jedině doporučit!!
Jana VybíralováPetra KosováMoc děkuji za ochotu, rychlost jednání a vstřícnost p. Vybíralové. Je opravdu "paní na svém místě". Je vidět, že ji práce baví a naplňuje – má jiskru. Vybere Vám produkt šitý na Vaše možnosti a potřeby – nepřemlouvá, nevnucuje se. Vřele ji všem doporučuji!!!
Alena LhotskáMilan RojkovičDobrý den, jednoduchost, ochota pomoct, přímočarost k věci, příjemné vystupování, na mé otázky vždy jednoduchá a dobrá odpověď, děkuji za spolupráci.
Jana VybíralováEva ValáškováNaprosto úžasný člověk, kterému plně důvěřuji 😀 Kdykoliv, cokoliv potřebuji, paní mi je ihned nápomocná. Doporučuji 😀
Alena LhotskáJaroslava PlnáJsem spokojená s přístupem a ušetřenim peněz v našem rodinném rozpočtu. Vřele doporučuji.
Petr HladíkVeronika NedorostováDíky panu Hladíkovi se nám povedlo optimalizovat rodinný rozpočet a ušetřené finance investovat do podnikání, které nám začíná vydělávat. Včasné a rychlé jednání pana Hladíka navíc umožnilo rodině i zažádat o hypotéku a řešit tak nové bydlení s velmi výhodným úrokem. Můžeme vřele doporučit.
Alena LhotskáMarek DittrichVážím si profesionalního a zároveň kamaradskèho přístupu. Ne každy tomu rozumí, ale když na to máte odborníka, máte to pod kontrolou.
Alena LhotskáPetr HlubučekMaximálně spokojen, ochotná, spolehlivá, vždy dokáže poradit. Můžu doporučit.
Alena LhotskáYvona BalcarováPoradkyně je schopná, spolehlivá a velice ochotná cokoli řešit. Mohu jen doporučit.
Alena LhotskáPetr TobiasekJsem velmi spokojen s její prací, vstřícnost, spolehlivost a s jakou profesionalitou tuto práci dělá.
Alena LhotskáJakub DýmaNejvětší spokojenost, profesionální přístup, ušetřené korunky, velice šikovná poradkyně, spolehlivá. I nadále budu využívat její poradenství, výborná spolupráce. Děkuji.
Alena LhotskáMartina VávrováDěkujeme za velmi cenné rady a spolehlivost.
Veronika ŠmídováRoman JežekBezvadně nám poradila…..ušetřila spoustu financí…bezvadná a rychlá komunikace..Můžu jen doporučit…
Veronika ŠmídováMichaela KalousováSe službami jsme velmi spokojení, poradkyně je ochotná, milá a zařídí vše dle našich požadavků. Děkuji.
Veronika ŠmídováZdenekVše probíhá dle našich představ. Doporučuji.
Tomáš VybíralTomáš FenclZaujalo mě profesionální a nevtíravé jednání a vhled do problematiky.
Tomáš VybíralAlena CiprováMaximální spokojenost, pan Vybíral je velice fundovaný, ochotný a příjemný. Radost s ním jednat.
Jana VybíralováJanaNemohu jinak, než vřele a po super zkušenosti doporučit skvělou profesionálku Janu Vybíralovou. Nejenže perfektně poradí a vše vysvětlí, ale stará se o naše smlouvy a při dalších schůzkách je vždy ochotná řešit i další naše požadavky a změny. Bez takové poradkyně (a to jsem nechtěla o nějakém poradci ani slyšet a to nemluvím o manželovi!) nemáte, lidičky, šanci si něco najít, nebo se v tom všem vyznat! Děkujeme za vše a přejeme vám další spokojené klienty.
Jana VybíralováEva KleinerováS paní Vybíralovou se znám spoustu let a díky ní jsem vyřešila všechny finanční záležitosti. Jsem nadmíru spokojená, vždy mi dobře poradí, je ochotná a spolehlivá. Řeší smlouvy různých typů a vybírá z více organizací, navrhne nejvhodnější variantu. Změnila v naší rodině dosavadní pohled na námi do té doby známý typ finančních poradců, kteří chtějí uzavřít co nejvíce smluv, ale jejich výhodnost je převážně pro danou pojišťovnu, pro kterou dělají a při problému se od všeho distancují, a proto vřele doporučuji paní Vybíralovou!
Veronika ŠmídováMilan KohlschűtterDobrá spolupráce. Děkuji.
Veronika ŠmídováRenáta HladíkováVerča je úžasný člověk. Ochotný a trpělivý, ve svém oboru je jedničkou. Obětavá ve všech směrech. Jsem ráda, že můžu být klientem právě u ní.
Veronika ŠmídováLeoš ChalupaNení co dodat, vše už bylo řečeno, prostě skvělá spolupráce.
Veronika ŠmídováMonika Pohnerová-VoigtS paní Šmídovou jsme velice spokojeni a dále budeme rádi využívat její poradenství.
Veronika ŠmídováAlexandrZe slečnou Šmídovou jsem velmi spokojený, vždy mi dobře poradí, je ochotná a spolehlivá.
Tomáš VybíralMiroslav AndrýsPan Tomáš Vybíral nám dělá finančního poradce již řadu let. S jeho radami a doporučeními jsme velice spokojeni. Ceníme si jeho přehledu v oblasti financí. Na doporučení pana Vybírala jsme uzavřeli životní pojistku, kde mám já i má rodina výhodné plnění pro případ úrazu, nebo nemoci. Pana Tomáše Vybírala vřele doporučuji i všem ostatním, protože se vždy snaží o co nejefektivnější řešení. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Krásný den přejí Andrýsovi.
Veronika ŠmídováPetra TicháčkováSe slečnou Veronikou Šmídovou jsme spokojeni. Vždy nám ochotně poradí co se týká financí. Pomohla nám uzavřít výhodnější smlouvy. Těšíme se na další spolupráci s ní.
Veronika ŠmídováLeona PeterkováSe sl. Šmídovou mám dobré zkušenosti, je ochotná a vstřícná a vždy ochotně zodpoví všechny moje dotazy.
Jana VybíralováLuboslav ČarnokyAbsolutní jednička.
Veronika ŠmídováVladimír CinkaVeronika Šmídová je příjemná i šikovná finanční poradkyně. Vždy dokáže poradit i pomoci.
Veronika ŠmídováJanina HátašováVelmi děkujeme p. Veronice Šmídové za rozumné řešení našich financí. Jsme velmi rádi, že máme tak skvělou,ochotnou a kvalitní finanční poradkyni, která svoji práci dělá ne jen hlavou, ale i srdíčkem a ke všemu na 200%. Za vše děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Veronika ŠmídováJan KlimešS Veronikou Šmídovou jsme s manželkou spokojeni, pravdou je, že nám ohledně financí ubylo dost starostí. Zatím vyřídila vše k naší spokojenosti. Těšíme se na další spolupráci s ní.
Veronika ŠmídováMilan VítSlečna Veronika Šmídová mi dělá finanční poradkyni již nějaký ten rok. Jsem zcela spokojen s jejím vystupováním a znalostmi ohledně financí. Pomohla mi uzavřít výhodnější smlouvy a investiční spoření. Mohu všem doporučit její služby.
Veronika ŠmídováJarmila TomkováTímto bych chtěla poděkovat slečně Veronice Šmídové za vstřícné jednání a zpracování našeho finančního zajištění, které zcela plní naše požadavky. Těšíme se na další spolupráci a můžeme vřele doporučit. Děkuji
Veronika ŠmídováKamil Exnar Seriozní jednání, příjemné vystupování, celkově spokojen.
Veronika ŠmídováFrantišek KašparSlečna Veronika Šmídová nám dělá finanční poradkyni již řadu let. S jejími radami a doporučeními jsme velice spokojeni. Cením si její přehled v oblasti financí. Na doporučení slečny Šmídové jsem uzavřel životní pojistku, kde mám já i má rodina výhodné plnění pro případ úrazu, nebo nemoci. Naše poradkyně nám také velmi dobře a výhodně pomohla s investicí našich úspor na kapitálovém trhu. Slečnu Šmídovou vřele doporučuji i všem ostatním, protože se vždy snaží o co nejefektivnější řešení.
Jana VybíralováJana Kábrtová Nejlepší finanční poradce, jakého jsem potkala. Velice mi pomohla i poradila, jak s refinancováním, tak jak spořit. Budu Vás všem a všude doporučovat.
Tomáš VybíralSimonaJsem moc ráda, že jsem dostala doporučení na poradce Tomáše Vybírala, je to člověk na pravém místě, velmi ochotný, milý a vstřícný! Děkuji mu moc za jeho služby a budu se těšit na další spolupráce!!!
Jana VybíralováAlena LhotskáOpožděně bych chtěla poděkovat Janě za její velkou ochotu a vstřícnost. Pomohla mě a mé dceři v našem rodinném rozpočtu a moc si její pomoci vážím. Děkujeme
Jana VybíralováPetra ŠkolováS paní Vybíralovou jsem velice spokojena. Je s ní skvělá spolupráce a její sympatičnost všemu dodává velké plus 🙂 Děkuji
Veronika ŠmídováPetra ČižinskáDěkujeme Veronice Šmídové za ochotu, spolehlivost a cenné rady. Pokud chcete zhodnotit své finance, neváhejte, budete spokojeni.
Veronika ŠmídováZuzana KudelkováDěkuji sl. Veronice za její ochotu a práci, díky které teď máme zajištěnou rodinu dle našich potřeb.
Tomáš VybíralZuzana JeništováTomáš Vybíral mi ochotně pomohl vybrat pojistění do zahraničí. Vše mi krásně vysvětlil, dal mi několik možností a rad, které pojištění je nejlepší. Pan Vybíral jednal profesionálně a byl velmi nápomocný. Jsem ráda, že jsem se obrátila o pomoc na OVB.
Tomáš VybíralLucie KitlerováS naším poradcem panem Tomášem Vybíralem jsme velice spokojeni a jsme rádi, že ho máme. Skvělý člověk na správném místě, který vždy vše vysvětlí a najde to správné řešení. Velice nám pomohl s otázkou bydlení a za to jsme mu vděčni. Určitě ho můžeme všem doporučit a moc děkujeme.
Veronika ŠmídováKateřina PfeiferováDěkuji paní Šmídové za vstřícný přístup, spolehlivost. Líbí se mi, že má přehled a umí vhodně poradit. Moc jste nám pomohla, Veroniko, děkujeme.
Tomáš VybíralJakubCelý život mě finanční poradci sero…, než jsem poznal pana Vybírala. Nemůžu si vynachválit.
Jana VybíralováHana SvarcováChtěla bych moc poděkovat za užasný přístup paní Vybíralové, moc nám pomohla z naší rodinné finanční krize. Je velmi příjemná a svým přístupem boří mýty o finančních poradcích. Já sama jsem jsem se bránila její návštěvě a nyní jsem ráda. Dělá svou práci opravdu moc dobře a snaží se svým klientům pomoct velmi lidským, ale profesionálním, přístupem. Moc děkujeme.
Tomáš VybíralStanislava KrtičkováS panem Vybíralem jsem velmi spokojená, má profesionální a příjemné vystupování a snaží se vyhledat svému klientovi řešení, které je pro něj nejvýhodnější. Má přehled o finančních produktech a zájem vybrat klientovi ten nejideálnější. Svou profesi dělá s nadšením, což každý vycítí. Doporučuji všem.
Tomáš VybíralLenka ŠevcůS panem Vybíralem je výborná komunikace, vždy najdeme společně to nejlepší řešení, skvěle se orientuje v novinkách… Vřele doporučuji!

Napište nám svůj názor!