Ve spodní části stránky najdete hodnocení našich spolupracovníků.

Adresa

Tyršova 228, 570 01 Litomyšl – mapa

Kontaktní osoby

Tomáš VybíralTomáš Vybíral
oblastní vedoucí
Náchod, Litomyšl, Praha+420 775 584 880
Klára ValentováKlára Valentová
profesionální poradce
Litomyšl

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Tomáš VybíralMonika FikejzováDĚKUJI panu Vybíralovi za bleskové vyřízení hypotéky, nemožné se stalo skutečností. Má neskutečný přehled v oblasti financí a k tomu i přátelské chování. Radost s ním jednat. Maximální spokojenost:) Můžu jedině doporučit!!
Klára ValentováŠárka HrubešováSe slečnou Klárkou Valentovou jsem se seznámila díky doporučení od svých dětí. Naše schůzky probíhají velmi mile a poučně. Poradila mi ve změnách u stávajících pojistných smluv a navrhla lepší řešení pro zabezpečení do důchodu a pro nemoc. Bez obav jsem jí svěřila i další finanční náležitosti. Jsem s její prací velmi spokojená. Na Klárce je vidět, že jí práce baví a má velký přehled. Tímto jí děkuji a ráda její znalosti a milý přístup doporučím i ostatním.
Klára ValentováJaroslav TeplýNaprostá spokojenost s Klárou Valentovou, má naši velkou důvěru a pečlivě se stará i po podpisu smlouvy 🙂 !!!
Klára ValentováPetra SkřivanováJelikož je Klárka můj nejvěrnější poradce, chtěla bych ji s radostí vychválit do nebes 🙂 Vše dokáže vyřešit spolehlivě a rychle. Vím, že věci z finančního prostředí má pod kontrolou a já jsem ráda, že mi vždy dokáže výborně poradit. Krátce a výstižně: doporučuju! 🙂
Tomáš VybíralTomáš FenclZaujalo mě profesionální a nevtíravé jednání a vhled do problematiky.
Tomáš VybíralAlena CiprováMaximální spokojenost, pan Vybíral je velice fundovaný, ochotný a příjemný. Radost s ním jednat.
Tomáš VybíralMiroslav AndrýsPan Tomáš Vybíral nám dělá finančního poradce již řadu let. S jeho radami a doporučeními jsme velice spokojeni. Ceníme si jeho přehledu v oblasti financí. Na doporučení pana Vybírala jsme uzavřeli životní pojistku, kde mám já i má rodina výhodné plnění pro případ úrazu, nebo nemoci. Pana Tomáše Vybírala vřele doporučuji i všem ostatním, protože se vždy snaží o co nejefektivnější řešení. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Krásný den přejí Andrýsovi.
Tomáš VybíralSimonaJsem moc ráda, že jsem dostala doporučení na poradce Tomáše Vybírala, je to člověk na pravém místě, velmi ochotný, milý a vstřícný! Děkuji mu moc za jeho služby a budu se těšit na další spolupráce!!!
Tomáš VybíralZuzana JeništováTomáš Vybíral mi ochotně pomohl vybrat pojistění do zahraničí. Vše mi krásně vysvětlil, dal mi několik možností a rad, které pojištění je nejlepší. Pan Vybíral jednal profesionálně a byl velmi nápomocný. Jsem ráda, že jsem se obrátila o pomoc na OVB.
Tomáš VybíralLucie KitlerováS naším poradcem panem Tomášem Vybíralem jsme velice spokojeni a jsme rádi, že ho máme. Skvělý člověk na správném místě, který vždy vše vysvětlí a najde to správné řešení. Velice nám pomohl s otázkou bydlení a za to jsme mu vděčni. Určitě ho můžeme všem doporučit a moc děkujeme.
Tomáš VybíralJakubCelý život mě finanční poradci sero…, než jsem poznal pana Vybírala. Nemůžu si vynachválit.
Klára ValentováMartin ŠarounSe slečnou Valentovou jsem maximálně spokojený. Dokázala mi doporučit a zajistit produkty přesně podle mých potřeb a díky její ochotě, svědomitosti a profesionálnímu přístupu jsem ušetřil spoustu času, který bych jinak musel věnovat zjišťování informací a ’obíhání úřadů’. Moc děkuji a doporučuji!!!
Klára ValentováMartina VolákováS poradkyní jsem velice spokojená, pomohla mi najít lepší řešení a je velice ochotná a pečlivě mě seznámila se všemi potřebnými podmínkami. Vřele doporučuji.
Tomáš VybíralStanislava KrtičkováS panem Vybíralem jsem velmi spokojená, má profesionální a příjemné vystupování a snaží se vyhledat svému klientovi řešení, které je pro něj nejvýhodnější. Má přehled o finančních produktech a zájem vybrat klientovi ten nejideálnější. Svou profesi dělá s nadšením, což každý vycítí. Doporučuji všem.
Tomáš VybíralLenka ŠevcůS panem Vybíralem je výborná komunikace, vždy najdeme společně to nejlepší řešení, skvěle se orientuje v novinkách… Vřele doporučuji!

Napište nám svůj názor!