Adresa

Mírové náměstí 80, 432 01 Kadaň – mapa

Kontaktní osoby

Ing. Přemysl WesselyIng. Přemysl Wessely
oblastní vedoucí
Kadaň+420 775 209 814
Vladimír MaršálekVladimír Maršálek
profesionální poradce
Kadaň
Marcela ČernáMarcela Černá
profesionální poradce
Kadaň

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Ing. Přemysl WesselyVladislava ŠimůnkováChtěla bych pana ing. Přemysla Wesselého všem doporučit. Je to velice milý, vzdělaný, příjemný mladý muž, který nám velice pomohl. Ušetřil nám mnoho financí a poradil to nejlepší. Vše nám vysvětlil, udělal si na nás kdykoli po domluvě čas a jeho přátelský a vlídný přístup nás ohromil. Člověk na pravém místě se srdcem na dlani. Do ničeho nás netlačil a nechal rozhodnutí na nás. Díky němu máme mnoho výhod a kdykoli a s čimkoli nám rád pomůže a poradí. Opravdu jsme ještě nikdy nikoho tak skvělého nepotkali. Velký dík za vše patří právem tomuto muži.
Ing. Přemysl WesselyLenka TrčkováS panem Ing. Wesselym jsem se setkala na doporučení. První schůzka proběhla nad mé očekávání. Vše vyřešil efektivně. Jeho přístup mě velmi mile překvapil. Je to člověk na pravém místě. Nejen že má přehled, ale je milý a hodně energický a srdečný člověk. Těším se na další spolupráci.
Ing. Přemysl WesselyMilan KvasnovskýVelký dík panu Wesselymu. Řeší mi veškeré finanční záležitosti a díky jemu jsem ušetřil slušnou částku peněz. Jeho vystupování je seriozní a příjemné! A je vždy k dispozici! Přeji mu hodně zdaru a hodně spokojených klientů. Vřele všem doporučuji!!!
Ing. Přemysl WesselyAnna KormošováS panem Wesselým jsem se seznámila díky doporučení. Naše první schůzka proběhla z mé strany zajímavě a poučně. Pan Wessely mi poradil, pomohl ve změně pojistné smlouvy s možností i spořit pro mou dcerku. Jsem nad míru spokojená a každá má schůzka s ním mi přijde jako příjemné posezení s kamarádem. Proto bych touto cestou chtěla poděkovat a mohu vřele doporučit. 🙂
Ing. Přemysl WesselyMiroslav TrunečkaChtěl bych poděkovat mému poradci za: příjemné vystupování a všeobecné vysvětlení k daným záležitostem. Pomohl mi vypracovat zajimavé pojištění, které je vyhovující jak cenově tak i obsahově a věřím, že další spolupráce bude probíhat stejným způsobem.
Ing. Přemysl WesselyPatrik LalíkS panem Wesselym jsme nadmíru spokojeni. Ochotný, příjemné vystupování. Vždy poradil a pomohl.
Ing. Přemysl WesselyFrantišek BížaS panem Ing. Wesselym jsem velmi spokojen. Hodně mi pomohl v oblasti pojištění a poradenství ve finanční oblasti. Při výhodné pojistce uzavřené před seznámením nenaléhá na nové, jen to prodiskutujeme, popřípadě poradí jak na novou.

Napište nám svůj názor!