Adresa

28. října 1025/1, 430 01 Chomutov – mapa

Kontaktní osoby

Marek ŠtěrbaMarek Štěrba
vedoucí reprezentant
Chomutov
Dita ŠtěrbováDita Štěrbová
profesionální poradce
Chomutov

Podrobný seznam poradců

Názory klientů

Napište nám svůj názor!

PoradceKlientNázor klienta
Marek ŠtěrbaIvana ŽižlavskáNa pana Štěrbu jsem dostala kontakt od rodiny. Čas si udělá velice rychle, je dochvilný a příjemný. Dokáže poradit a do ničeho netlačí.
Marek ŠtěrbaBlažena ŽižlavskáSpolupráce s Panem Štěrbou je velice příjemná.Nejen že je příjemné jeho vystupování ale i čas který jsme měly domluvený byl přesný. Dělá svou práci s úsměvem. S jeho osobou se člověk cítí velice příjemně.Pomohl mi vybrat pojistku na domácnost která vyhovuje i finančně a penzijní pojištění, které mohu spořit pro sebe i manžela v nízkých částkách než budou finanční schopnosti tuto navýšit.
Marek ŠtěrbaAdriana PlíškováRáda bych touto cestou vyjádřila poděkování Marku Štěrbovi za jeho profesionální přístup, ochotu a spolehlivost při řešení mé finanční situace. Marek má skvělý přehled o veškeré problematice týkající se finančních produktů na trhu a tím mi vytvořil komplexní finanční řešení mé situace. Můžu se na něho bez sebemenších obav spolehnout a plně mu důvěřuji. Věřím a doufám, že se budeme potkávat i v dalších letech. Díky, Marku!!!
Marek ŠtěrbaJana ŠípkováMarek Šterba je velice příjemný, ochotný člověk na pravém místě. Začal se mi starat o finance, dokáže probrat, jaký produkt je nejvhodnější, nic nevnucuje a do ničeho nenutí. Je to na vzájemné komunikaci. Dlouho jsem nepotkala takového finančního poradce. Vřele doporučuji, jsem nadšená!!!!!
Dita ŠtěrbováJan BartošVelice milá mladá paní, vždy mi poradí a vše vysvětlí, je super a jsem rád, že s ní jsem v kontaktu, určitě s ní budu nadále v kontaktu.
Dita ŠtěrbováBarunkaPaní Štěrbová mi vyjednala velmi výhodnou pojistku, se službami jsem byla velice spokojená. Vřele doporučuji.Do budoucna plánuji další projednávání produktů. Paní Dita je velice příjemná a milá.
Marek ŠtěrbaEva Sesztáková S panem Štěrbou jsem nesmírně spokojená, opravdu nám pomohl a bude pomáhat i nadále. Doporučuji.
Dita ŠtěrbováAlena PolaneckáChválím paní Ditu Štěrbovou za její ochotu, laskavost a pomoc při výběru spoření a pojištění. Není pro ní problém vybrat z veliké nabídky to nejlepší, co je pro klienta aktuálně důležité.
Marek ŠtěrbaLenka NěmcováMarek má velmi příjemné vystupování, je profesionální, ale lidský, pomohl mi si dát do pořádku moje finance, a navrhl i několik dalších věcí, které by mi měli pomoci zabezpečit budoucnost. Velmi oceňuji i to, že se o klienty stará dlouhodobě, nejenom pár schůzek, což se mi u minulé společnosti nestalo. Doufám, že tato spolupráce bude i nadále skvělá.
Dita ŠtěrbováJana PospíchalováDita je velmi ochotná slečna, snaží se najít to nejlepší pro mne a moji rodinu, udělala mi veškeré smlouvy podle mých představ. Jsem velmi spokojená.
Dita ŠtěrbováMonika RichterováCo dodat..člověk, který se snaží splnit mé požadavky a daří se jí to na 1…i když pojišťovna mi nevyšla vstříc. Zatím velké díky 🙂
Ing. Jaroslav MatejíčkaTomáškovi, PesviceTouto cestou chceme poděkovat panu Matejíčkovi za jeho laskavý přístup, perfektní vysvětlení, jak fungují jednotlivé produkty finančního trhu, pochopitelné i pro laiky. Je nám kdykoliv k dispozici, když potřebujeme cokoliv řesit. Zároveň nám ušetřil nemalé finanční prostředky s kvalitnějšími produkty.
Ing. Jindřich LavičkaPetra VorlíčkováByla jsem velice spokojena s přístupem Ing. Lavičky, nenucený přístup, velmi profesionální a férové jednání, pomohl nám uzavřít velmi výhodnou životní pojistku pro celou mou rodinu, určitě budu jeho služeb využívat dále…
Všem velice doporučuji!
Ing. Jaroslav MatejíčkaBeckoviPozitivní přístup ke své práci, klientům i životu je mottem poradce Ing. Jaroslava Matejíčky. Splňuje to do puntíku. Jsme naprosto spokojeni.
Ing. Jaroslav MatejíčkaVěra DoležálkováChtěla bych touto cestou poděkovat panu Ing. Matejíčkovi. Nejen, že je skvělý profesionál, ale i skvělý člověk. Jeho přístup ke klientovi je příkladný – nic nevnucuje a co je důležité – trpělivě vysvětlí vše o nabízených možnostech. Má skutečně zájem, aby pomohl klientovi. Vím, o čem píši. Jsem již delší dobu v důchodu, takže i moje chápání o moderních produktech je trochu pomalé. Díky p. Matejíčkovi jsem to pochopila a vím, že kdykoliv se na něj mohu obrátit se žádostí o radu či pomoc.
Ing. Jaroslav MatejíčkaLudmila a Václav MarkusoviVelice jsme s finančním poradcem, panem Matejíčkou, spokojeni. Dokázal nám dobře poradit.
Ing. Jaroslav MatejíčkaJindřich PražákPan Ing. Matejíčka řešil refinancování úvěru našeho Společenství vlastníků jednotek a dokázal nám zajistit možnost lepších podmínek úrokování. Jeho jednání bylo věcné a odborné a byli jsme spokojeni. Děkujeme za jeho služby.
Ing. Jaroslav MatejíčkaJiřina TupáJsme velmi spokojeni s osobním přístupem pana Matejíčky, jeho zásluhou byla obnovena naše důvěra ve schopnosti a poctivost finančních poradců. Doporučujeme jej všem našim známým.
Ing. Jaroslav MatejíčkaJana MarkusováChtěli bychom poděkovat panu Ing. Matejíčkovi za jeho ochotu, trpělivost a znalost v oblasti finančního poradenství. Moc nám pomáhá a šetří čas, běháním po úřadech.
Ing. Jaroslav MatejíčkaPavlína ŘezáčováPan Ing. Matejíčka mi pomohl najít levné povinné ručení a životní pojištění, což jsem také díky takovému člověku uzavřela. Je to velmi milý a sympatický člověk.
Ing. Jaroslav MatejíčkaLudmila LinkováVýborný finanční poradce.Spolehlivý a vždy ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená – děkuji za skvělé služby.
Ing. Jaroslav MatejíčkaJitka IšlerováPan Matejíčka je mým osobním průvodcem ve složitém světě financí. Líbí se mi jeho objektivní přístup a hlavně nic nenutí a má opravdu přehled. Všem jeho nezávislé služby jen doporučuji.
Ing. Jaroslav MatejíčkaMatejíčkovi, KryryOceňujeme nenucený profesionàlní přístup.
Ing. Jaroslav MatejíčkaRitteroviJsme velmi rádi, že nás pan Matejíčka kontaktoval. Ušetřil nám nemalé peníze a díky jeho radám se orientujeme na finančním trhu lépe a jistěji. Všem jeho nezávislé a profesionální poradenství vřele doporučujeme.
Ing. Jaroslav MatejíčkaMarta SchwarzováS panem Matejíčkou jsem velmi spokojená, zvláště s profesionálním a příjemným vystupováním. Uzavřeli jsme výhodnější pojištění, se kterým ještě ušetřím, doporučuji ho všem svým známým a kamarádům.
Ing. Jaroslav MatejíčkaPaulusováPan Matejíčka mi velmi dobře poradil. Smysluplně nastavil portfolio, které mě zajistilo a šetří mi peníze. Mohu jen doporučit. Je to profesionál s osobním lidským přístupem.
Ing. Jaroslav MatejíčkaKindermanoviJsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem pana Ing. Matejíčky. Všem svým známým jej doporučuji.
Ing. Jaroslav MatejíčkaOlga MalečkováS prací poradce jsme maximálně spokojeni.
Ing. Jaroslav MatejíčkaMonika HlaváčkováDíky skvělým radám finančního poradce pana Matejíčky jsem vyřešila finanční situaci, která byla velmi neúnosná. Situaci se mnou nejen prokonzultoval, ale i spoustu věcí za mě zařídil. A z vlastní zkušenosti vím, že to nebylo nic jednoduchého. Mohu jen doporučit. A tímto děkuji za skvělé služby, které odvádí.

Napište nám svůj názor!