obchodní vedoucí

Zde jsou reference mých klientů:

Tomáš Cmíral, 1. 3. 2024

Pomohl mi vlastně ve všem, pojištění moc nerozumím a on mi to dokázal vysvětlit a se vším poradit. Celková spolupráce byla výborná a velice mi vyhovoval přístup pana Fily.

Anna Řičanová, 23. 1. 2024

Petr je můj poradce už nějaký pátek, ovšem vždy mi byl po ruce i 10 večer. Již hodněkrát mi ušetřil dost peněz a dobře zajistil v momentě, kdy se něco stane.
Pomohl mi i tam, kde bych si sama nevěděla rady a nebo by to bylo na dlouhé tažení, mezitím co vše vzal na sebe a zařídil. Vše vysvětlil, ukázal více variant a doporučil. Vždy ho doporučím dál a vrátí se mi pozitivní reference.

Anna Liptáková, 22. 11. 2023:

Pan Petr Fila jako poradce naprostá spokojenost, vždy ochotný a spolehlivý.

Ondřej Kubelka, 4. 11. 2022:

Se spoluprací jsem nadmíru spokojený, vždy mi velmi ochotně vyšel vstříc, s čímkoliv mi dokázal poradit. Velmi přátelský přistup, prostě profesionál 🙂

Albin Kmeto, 10. 6. 2022:

Bomba moc pekny.

Alexandra Hečková, 4. 4. 2022:

Svého finančního poradce si velice vážím. Péťa vždy všechno do podrobna vysvětlí a poradí, když si nevím rady. Pomohl mi se spoustou věcí, ať už se jedná o pojištění, úvěry, investice. Taktéž i mému příteli. Mnohokrát děkujeme. Díky téhle pomoci si můžeme říct, že náš život může být zase o něco lepší.

Marie Lanyiová, 1. 3. 2022:

Spokojenost s jednáním, přístupem a rychlostí.

Nikol Krejnická. 2. 11. 2021:

Pan Petr Fila mi velmi pomohl v mých finančních záležitostech. Vše proběhlo tak jak jsem si představovala. Vše vysvětlil srozumitelně, vše zařídil, se vším pomohl! Komunikace s panem Filou byla velmi příjemná a profesionální! Mohu jen a jen doporučit!
Jestli máte Vy nebo někdo z Vašeho okolí finanční problém, neváhejte se ozvat!

Milan Ryk, 6. 10. 2021:

Měl jsem schůzku s panem Petrem Filou který, mě měl na starost a svým názorem ho můžu velice doporučit, byl příjemný, všechno mi vysvětlil a hledal pro tu nejlepší variantu, za mě úplně super. Ryk.

Monika Branská, 12. 5. 2021:

Pan Fila je velmi profesionální, příjemný poradce. Pomohl mi s mojí finanční situací. Sestavil nové finanční plány a tím mi neskutečně pomohl. Jeho trpělivost a ochotu si cením. Jsem na něho jako jeho matka pravém pyšná. Patří mu velké děkuji.

Anna Řičanová, 12. 5. 2021:

S mým finančním poradcem jsem nadmíru spokojená. Pomohl mi ušetřit peníze a zároveň ukázal nové možnosti. Vždy po ruce a vše hned vyřešeno s úsměvem.