Miroslav Šiška

finanční poradce

Zde jsou reference mých klientů:

Petra Žáková, 17. 5. 2023

Veliké díky patří právě panu Šiškovi, především za jeho ochotu a vstřícnost. Vždy mi se vším pomůže, vše detailně vysvětlí, a pokud něco spěchá, dělá vše pro to nejrychlejší vyřízení. Jsem nesmírně spokojená a vděčná za tuto spolupráci.

Marek, 8.9.2021

Pan Šiška Miroslav je velice ochotný a vstřícný. Mojí žádost během pár minut vyřídil a vše potřebné zařídil. Jsem velice spokojený až překvapený.

Jitka Ptáčková

Velice děkuji Jiřímu za profesionální pomoc v časech nejhorších, kdy dokázal z nepatrné šance vytěžit maximum a tím ušetřit několik desítek tisíc korun v rodinném rozpočtu. Jiřího vřele doporučuji, neboť tam kde to ostatní poradci vzdají, on se za svoje klienty pere dál. Od této chvíle už o jiného poradce nestojím.

Petra Čajová

Dostala jsem od kamarádky kontakt na finančního poradce…..nejdříve jsem přemýšlela jestli to vůbec mám vyzkoušet,znáte to…..já to nepotřebuji,zbytečnost. Ale byla jsem mile překvapena, spousty věcí vysvětleno,byla to milá a příjemná schůzka. Tím to chci poděkovat Panu Miroslavu Šiškovi za milé setkaní a doufám že to bude i nadále.

Soňa Vopatová

Když jsem šla na schůzku k finančnímu poradci, měla jsem takové smíšené pocity, které však trvaly jenom chvilku. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Šiškovi za výbornou komunikaci. Vše pěkně vysvětleno a plno věcí mi otevřelo oči. Těším se na další schůzku. Mohu jen doporučit.

Eva Volavková

S panem Šiškou je výborná komunikace, je ochotný a rychle vše zařídí. Ve financích se opravdu vyzná. Na finanční poradenství jsem měla jiný názor, ne zrovna pozitivní, ale on ho dokázal změnit. Tímto bych mu chtěla poděkovat a určitě budu doporučovat dál.

Helena Vovsíková

Jsem velice spokojená se svým poradcem výborná komunikace mohu jen doporučit.

Žaneta Valešová

Vyborna komunikace a hlavne vstricny a profesionalni pristup. Muzu jen doporucit. Kdykoliv neco potrebuji, pan Miroslav Šiška vse vyridi. Nikdy se mi nestalo, abych byla odmitnuta. Timto bych Vam chtela moc podekovat, co pro me delate.

Jarmila Krejzová

Výborná komunikace, profesionální přístup. Jsem s ním moc spokojená a vřele doporučuji. Tímto bych mu chtěla poděkovat za jeho spolupráci a ochotu.

Irena Vaněčková

Moc bych chtěla poděkovat Miroslavu Šiškovi za jeho podporu a pomoc s mojí finanční situací, je fajn vědět, že nejste na vaše starosti sám, moc si toho vážím a ještě jednou velké díky.

Kateřina Linhartová

Velké poděkování panu Miroslavu Šiškovi, skvěle poradí a sestaví produkt na míru. Jsem vždy maximálně spokojená. Mohu jen doporučit.

Renata Kárová

Ráda bych poděkovala panu Šiškovi za jeho vstřícnost a obětavost. Vždy poradí a pomůže. Spíš bych řekla, že je to rodinný přítel než poradce. Ještě jednou děkuji.

Daniel Teplý

Velké poděkování Miroslavu Šiškovi. Velmi nám se vším pomohl, a to v maximálním pohodlí domova, vždy dokonale poradí a sežene produkt na míru. Vřele můžeme s přítelkyní všem doporučit a také tak děláme. Jeho služby jsou opravdu bezkonkurenční.

Lucie Kalvachová

Krásný den, s p. Mírou je spolupráce výborná, jsme nadmíru spokojeni,skvělý přístup, komunikace, ochota. Chtěli bychom velice poděkovat za peněžní pomoc pro rodinu.. Oceňuji jeho profesionální přístup. Jsme moc rádi, že ho máme kdykoliv k dispozici…i do budoucna.. Velké díky, Míro!! Doporučuji.

Iveta Spišáková

Dobrý den, byla jsem velice spokojena s panem Šiškou je vidět, že má přehled a v tomto oboru finančnictví své práci rozumí a vždycky najde to správné východisko, je rychlý a včas kontaktuje a je s ním výborná komunikace, vřele doporučuji.

Petra Zámostná

S panem Šiškou jsem v kontaktu pouze krátkou dobu, ale i za tu teď můžu říct, že pan Šiška má velký přehled v oblasti, ve které pracuje. Své finance se mu rozhodně nebudu bát svěřit.

Helena Cibulová

Jsem velice ráda, že mám v okruhu svých přátel někoho tak skvělého, jako je Míra. Nikdy jsem nevěřila lidem z oblastí finančnictví a pojišťovnictví, nejednou jsem se přesvědčila o tom, že nepomohli mně, ale sami sobě. Míra je však skvělý, umí vysvětlit a hlavně do ničeho nenutí. Ušetřil mi peníze a spoustu starostí, a to i mým dalším přátelům. Patří mu velký dík.