Jaroslava Drahoňovská

finanční poradce

Zde jsou reference mých klientů:

Petr Mušálek, 23. 9. 2022

Paní Drahoňovská nám pomohla s hypotékou. Je velmi milá a ochotná. Spolupráce s ní byla super a doporučíme ji dál. Je profík na svém místě.

Jana Vršková, 23. 9. 2022

Paní Drahoňovská je velmi příjemná, vstřícná a milá žena na svém místě. Rychle a srozumitelně vše vysvětlila a poradila s nejlepší variantou hypotéky. Rozhodně ji doporučíme dalším lidičkám.

Štěpánka Zemanová, 20. 9. 2022

S Jaroslavou jsme řešili více produktů a vždy mi se vším poradila. Zajistila mi hypotéku i pojištění, kdykoliv potřebuji poradit, mohu zavolat. Co se týká hypotéky, tak to bylo v době covidu, ja jsem mela novou práci a partner pracoval v gastronomii, takže to nebyl lehký úkol. Navic bydlíme v Praze, kde nemovitosti nejsou nejlevnější. Děkuji.

Arleta Románková, 20. 9. 2022

Paní Drahoňovská je velmi milá a šikovná. Ví co dělá a je vidět, že práce ji baví a naplňuje. Pomohla mi s hypotékou, zařídila pojištění pro mě i mé děti. Stará se mi o vše i mimo finanční záležitosti. Šetří mi spoustu času, energie a především peněz.

Jan Kraus, 20. 9. 2022

Spolupráci s p. Drahoňovskou nemohu hodnotit jinak než velmi kladně. Řešili jsme spolu úvěr. Měla připraveno několik možnosti, kdyby náhodou jedna z nich nevyšla. Přístup a ochota najít a vyjednat co nejlepší podmínky pro mě jako klienta či zodpovědět všechny otázky na jedničku. Rád ji vždy kontaktuji v případě problému, nebo další spolupráci.

Daniel Zikan, 19.10.2020

Jsem moc spokojený s vysvětlením , proč je vůbec potřeba mít finančního poradce, po podrobném vysvětlení jsme celá rodina na to změnili názor. Strašně si vážím ceny za povinné ručení, na takovou cenu bych se jen tak nedostal, zatím jsme našetřili jen par tisíc, ale věřím, že v budoucnu to bude ještě víc. Za mě spokojenost.

Tereza Kunická, 19.10.2020

S pečlivou a rychlou prací paní Drahoňovské, jsem velice spokojená. Díky ní mám lepší plnění pojistných smluv a ještě jsem ušetřila. Každému bych ji doporučila, zaručeně u ní budete spojeni.

Jakub, 19.10.2020

Spolupráce s paní Drahoňovskou nám velmi pomohla. Profesionální přístup, ochota. Nabízí různé řešení dané situace.

Lucie Drahoňovská

Moc nám pomohla s pojistkami všeho druhu, nabídla různé varianty, děkujeme.