Ing. Michaela Pašková

generální agent

Zde jsou reference mých klientů

Zdenka Debreczeni, 17. 3. 2022

Pod slovem hypotéka jsme si s manželem představovali akorát tak starosti a velký strach, jak to vše zvládneme aj… Ale díky Ing. Paškové, která se nezalekla našich možná až „hloupých“ dotazů, vše nám trpělivě vysvětlila, našla ty nejvýhodnější podmínky, jsme si s manželem splnili sen. A nejen to, od té doby je součástí naší rodiny a především opravdovou poradkyní, co se financí týká. Neměnila bych a jsem vděčná, že ji máme. Vždy perfektně naladěná, slovo nejde – pro ni neexistuje! Jinak než pozitivně hodnotit nelze. Děkujeme za Vás!

Monika Zvelebilová, 2. 3. 2022

Dobrý den, paní Pašková je neskutečně ochotná a schopná. Pomohla celé naší velké rodině. Našim dětem i jejich příbuzným, ale hlavně nám. Její pomoci si opravdu vážím. Před ní byl u nás jiný poradce (od jiné firmy), který jen koukl a řekl rovnou, že to nepůjde. Paní Pašková NE. Prostě pro nás udělala NEMOŽNÉ. Nebylo to hned na první pokus, ale ona to nevzdala a zkoušela další možnosti. I já už jsem to chtěla vzdát. Nevěřila jsem tomu, že to vyjde. Vyšlo to a moc jí za to děkujeme. Víc takových lidí mezi námi 🙂

Karolína Eisová, 19. 2. 2022

Nemohu jinak, než jen chválit. Spolupráce s paní Paškovou je vždy bezchybná, rychlá a její práce precizní a profesionální. V minulosti mi pomohla vyřešit velké finanční potíže, a od té doby všechny další finanční záležitosti řeším pouze s ní. Počínaje životním pojištěním, pojištěním dítěte, majetku či penze. Nemám nejmenší důvod nic měnit. Děkuji.

Anna a Michal

Se slečnou Paškovou jsme byli moc spokojeni. Pomohla nám zajistit hypotéku na domeček, což nebylo vůbec jednoduché. Dále nám pomohla sjednat veškeré pojistky. Komunikace byla vždy na jedničku a slečna Pašková se nám vždy snažila vyjít vstříc. Doporučujeme.

Kamila Hovorková

Paní inženýrka Míša, je velice ochotná a se vším nám pomohla při koupi bytu, vyrizeni hypoteky a nekolika pojisteni. Ve sve profesi je odbornici a vzdy dokaze najit a doporucit nejvhodnejsi variantu. Děkujeme.

Jaroslav Vávrovský

Tato mladá slečna pro mě vytvořila několik dle mého názoru kvalitních smluv, u kterých mi vše do podrobna vysvětlila. Sám se považuji za náročného klienta, ale ona mi byla schopna odpovědět na všechny otázky, které jsem potřeboval znát. Vřele ji doporučuji dál.

Vytisková

Slečna Pašková je velmi milá, sympatická a je profesionálka ve svém oboru. Je spolehlivá, se vším si umí poradit a také dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Spolupráce s ní je příjemná. Vřele doporučuji.

Jan Brázda

Na spolupráci se slečnou Paškovou bych vyzdvihl její profesionální přístup a ochotu řešit případné problémy okamžitě. Vyhovuje mi její vlastní iniciativa při hledání pro mě nejvýhodnějších řešení a tak nemusím neustále sledovat vývoj na trhu. Jednání se slečnou Paškovou je vždy pro mě srozumitelné a rychle dosáhneme shody. Z těchto důvodů bych rád využíval její služby i nadále.

Jakub Marko

Když se doma od rodičů ozvalo: „Přijde finanční poradce.“ Záhy viděli naše znuděné kyselé ksichty. Věděli jsme, že přijde arogantní, vyvoněný finanční poradce, který za každou cenu nás bude nutit do produktů jeho dané pojišťovny, kterým nemůžete porozumět, jelikož poradce s Vámi jedná jako s blbama a řekne Vám jenom plusy. Namrská hodně smluv. Má vyděláno a tím okamžikem skončil. Přijde-li problém, Váš poradce z nějakého důvodu nemůže danou situaci vyřešit. Pak k nám domů dorazil finanční poradce z OVB a rázem se náš názor změnil. Byla to Michaela Pašková, která udělala v naší rodině finanční převrat, tedy pořádek. Změnila každému smlouvy na míru, podle toho kde dělá a co potřebuje. U nás doma nejde nic hladce a jako vždy nastal s nějakou smlouvou problém. Zavolali jsme tedy paní Ing. Paškové a čekali jsme, jako vždy, že to nejde. Paní Ing. Pašková nás, ale vyvedla z omylu, že to vyřeší a její rychlost řešení nás udivila. Bylo po problému. Od té doby nechceme jiného finančního poradce, než je paní Ing. Michaela Pašková, jelikož vždy, co řekne, to platí. Slovo nejde, není pro ni překážka. Je to velice vkusně oblékaná paní se smyslem pro humor i pro dotažení věci až do konce. Michaela Pašková je pro nás nepostradatelná. S ní nám odpadá stres a starosti v podobě dohadování se s pojišťovnami.

Manželé Markovi

Finanční poradkyně Michaela Pašková změnila v naší rodině dosavadní pohled na námi do té doby známý typ finančních poradců, kteří chtějí uzavřít, co nejvíce smluv, ale jejich výhodnost je převážně pro danou pojišťovnu, pro kterou dělají a při problému se od všeho distancují. Avšak Michaela Pašková řeší smlouvy různých typů a vybírá z více organizací, navrhne nejvhodnější variantu ušitou dotyčnému přímo na tělo, vše do podrobna vysvětlí, s klidem několikrát a polopaticky, tak aby úplně každý pochopil. Vznikne-li jakýkoli problém, stačí slečně zavolat. Finanční poradkyně si vyslechne, o co jde. Zjistí, kde problém nastal, popožene či vyřeší a o dané situaci průběžně informuje. Ceníme si převážně její pečlivosti, připravenosti, rychlosti a spolehlivosti. Pokud se kdokoli rozhodne pro využití služeb finanční poradkyně Michaely Paškové, ať očekává dokonale připravenou mladou slečnu, kterou neobtěžuje i po uzavření smlouvy pomoci.

Kateřina Strychová

S prací slečny Paškové jsem velmi spokojená, je velmi příjemná. Když jí kdykoliv zavolám, tak nemám pocit, že bych ji obtěžovala. Všechny moje požadavky vyřídila v nejkratší možné době a velmi kvalitně. Mohu ji vřele doporučit.

Radek Bábíček

Paní poradkyně má nadstandardní osobní, vstřícný a flexibilní přístup. Na mé požadavky a představy reagovala bleskově a fundovaně mi objasnila vlastnosti produktů. Díky.

Jan Štich

Se slečnou Bc. Paškovou spolupracuji již několik let a se službami jsem velice spokojen. Pokud jsem ji kontaktoval, byla vždy velice vstřícná a jednání probíhala na profesionální úrovni. Doporučuji a děkuji.

Petr Spousta

Slečna Pašková pro mně a mé finance dělá mnoho, už hezkou řadu let. Vždy jsem byl spokojen s řešením mé situace, ba i nadchnut s jakými kvalitami slečna pracuje. Přístup, zájem, rozhled, profesionalita. Vřele doporučuji. A tímto děkuji.