Diana Osičková

oblastní vedoucí

Zde jsou reference mých klientů:

Jitka Výšková

Velmi příjemná, usměvavá, ochotná… Vše srozumitelně vysvětlila, navrhla několik možností vzhledem k momentální finanční situaci, ale do ničeho netlačila. Rozhodně doporučuji.

Drahomíra Hájková

V oblasti pojištění mi poskytla řadu informací a rad, které mi pomohly udělat si obrázek o možných situacích a vybrat si tak tu nejlepší variantu pro mě. Pomohla mi s refinancováním hypotéky. Jejím přístupem k práci jsem naprosto spokojená, protože ji dělá hlavně pro lidi, nikoliv pro „čísla“.

Manželé Vránovi

Se slečnou Dianou Osičkovou, naší novou rodinnou poradkyní, jsme velmi spokojení. Pomohla nám zajistit výhodné refinancování hypotéky, stejně tak nastavit vhodná pojištění i celkový finanční plán pro mě i manžela podle naší aktuální situace. Vše rychle, jasně a s maximální ochotou. Moc děkuji za její služby, těším se na další spolupráci a vřele ji doporučuji dalším klientům.

Nikola Riedlová

Se slečnou Osičkovou jsme velice spokojená. Je spolehlivá a ochotná. Vše potřebné mně vysvětlila a zajistila. Její profesionální přístup bych ohodnotila na jedničku. Vím, že se na ní mohu se vším obrátit a že tu pro mě bude, kdykoliv bude potřebovat. Proto mohu slečnu Osičkovou jen doporučit!!

Karel Křížek

Se slečnou Osičkovou jsem byl velice spokojen. Vše potřebné zjistila, zajistila a pomohla zařídit. Výborně mi poradila ve všem, co jsem potřeboval a pomohla mi se zlepšením pojištění a zpracování finančního plánu a hlavně s hypotékou, ve které bych se jinak ztratil. Je velice milá, vstřícná a díky ní jsem ušetřil peníze, které mohu lépe investovat. Moc jí děkujeme za poskytnuté služby, vřele ji doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

Kateřina Kotlárová

Jsme vděčnými klienty slečny Diany Osičkové, která nám pomohla zajistit výborné podmínky u hypotéky. Její ochotu, flexibilitu, přátelský přístup dokazuje to, že finální dokumenty nám přinesla podepsat do porodnice 2 dny po narození syna. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Havlíčkovi

Se slečnou Osičkovou jsme velice spokojeni. Je spolehlivá a ochotná. Vše umí dobře vysvětlit a umí i skvěle poradit. Pomohla nám nejen s hypotékou, ale i s řadou dalších pojištění. Díky ní jsme ušetřili nemalé peníze. Vřele doporučujeme.

Petra Bělíková

S poradkyní Dianou Osičkovou jsme velice spokojeni. Poradila nám jak rozvrhnout naše rodinné finance a zpracovala nám několik návrhů na pojištění. Je velmi vstřícná , milá , ochotná a snaží se navrhnout to nejlepší řešení. Vše vysvětlí a kdykoliv poradí. Všem ji doporučujeme.

Jana Pittrová

Dobrý den, moje finanční poradkyně slečna Diana Osičková mi pomohla vyřešit moji nelehkou situaci. Zařídila mi pojištění a úvěr s nízkým úrokem. Je velice schopná, svoji práci rozumí a má se mnou velkou trpělivost. Slečna Osičková mi rozšířila obzory a dodala odvahu. Díky její vstřícnosti teď vím, že vše zvládnu.

Marcela Křehlíková

Měla jsem to štěstí a potkala jsem slečnu Osičkovou, pro mě v dosti tíživé situaci, velmi ochotně a z mého pohledu odborně zhodnotila moji situaci. Byla velmi vstřícná, milá a její profesionální a důvěryhodný přístup mě ujistil, že jsem se obrátila na správnou osobu. Slečna Osičková je velmi ochotná, pracovitá a důsledná ve své práci, takže závěr naší spolupráce byl pro mne velmi úspěšný, velmi užitečný a pomocný. Jsem opravdu moc ráda, že jsem pracovala právě s ní a budu ji vřele doporučovat všem svým přátelům a známým.