obchodní vedoucí

Zde jsou reference mých klientů:

Vladimír Minařík, 24. 11. 2022

Velice si vážím ochoty a kladného přístupu. Pan Roub mi velice pomohl. Je to člověk na správném místě. Moc děkuji. Určitě se těším na další spolupráci.

Ema Schreierová, 22. 11. 2021

Finanční poradce Adam Roub mi pomohl s tím, jak uložit, investovat své ušetřené finanční prostředky. Vše mi vzhledem k mému věku – 71 let-s trpělivostí vysvětlil, na moje otázky mi odpovídal tak, abych všemu rozuměla. Doporučuji všem, kteří se ostýchají na cokoliv, co se týče financí zeptat, se na něj s důvěrou obrátit.

Karolína Plicová, 12. 11. 2021

S naším finančním poradcem jsme velmi spokojení. Oceňuji profesionální přístup a ochotu pomoci. Vše potřebné vyřídí rychle ,dokáže poradit, vysvětlit a ukázat jak věci fungují. Můžeme jen doporučit.

Ivana Burgetová, 25. 10. 2021

Tento mladý a sympatický muž nám opravdu pomohl dát naše celé portfolio dohromady. Moc se nám líbil jeho profesní přístup, ochota pomoci a velmi milý a moderní způsob komunikace. Velmi rychle a úspěšně nám pomohl vyřešit pojistnou událost. Skvělé a profesionální služby na úrovni. Mohu jen a jen doporučit.

Ondřej Doseděl, 17. 2. 2021

Velmi profesionální přístup, velký přehled o všech produktech na trhu s možností vytvořit smlouvu přímo na míru každému klientovi, nejvíce oceňuji možnost být 7 dní v týdnu k dispozici radou a pomocí. Konečně někdo na koho se můžete s důvěrou obrátit.