Sledujeme dennodenně, již 40 let, celý finanční trh a vybíráme ty nejzajímavější možnosti z širokého portfolia desítek našich partnerů. Proto vám můžeme poradit prakticky ve všech jeho oblastech.

Poraďte se s námi…

Díky tomu mohou být vaše finance připravené na vše – na splnění vašich snů a přání, vyřízení základních potřeb, jako je například bydlení, zajištění vašich dětí či vašeho spokojeného stáří, na plánované investice či nenadálé životní situace.

Tím to ale nekončí…

Výběrem správné kombinace finančních produktů však naše péče o vás nekončí – stanovení a dodržování chytré finanční strategie je totiž neustále probíhající proces, kterým vás s lehkostí provedeme.

Nabízíme vám své služby v oblastech:

Finanční strategie

Vyznat se v produktech, které finanční trh nabízí, není zrovna lehký úkol. Vám se do toho chce? A proč, když správnou finanční strategii vám mohou individuálně stanovit naši konzultanti?

Kontaktujte nás a my na první nezávazné schůzce zjistíme, jaké máte nároky, možnosti a životní styl. Na základě toho vypracujeme plán pro vaše peníze a doporučíme vám první kroky. Vy se o nic nemusíte starat, naše služby jsou navíc bezplatné.

Kapitálové vklady a investice

Dávno pryč jsou doby, kdy nejdůležitějším finančním nástrojem byla vkladní knížka. Naštěstí.

Dnes finanční trh nabízí nepřeberné možnosti investování a dlouhodobých spořících programů – nabízí jich dokonce tolik, že mnozí mohou na dobu vkladních knížek vzpomínat s láskyplnou nostalgií. Jak se v tom mám vyznat?! Naši finanční konzultanti ale radí: Hlavu vzhůru! Od toho tu přece jsme – abychom se vyznali za vás…

Zajištění budoucnosti

Nemůžeme vědět, co přesně na vás budoucnost chystá. Na většinu situací ale můžete být díky nám připraveni. Kdo z nás by nechtěl sobě a své rodině zabezpečit spokojenou budoucnost. Tolik se toho může stát a vytváření finančních rezerv nemusí být univerzálním řešením…

Mezi nejobávanější události patří pokles příjmů, který může být důsledkem např. dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. Zkušený finanční odborník dovede pomoci jak s výběrem rezervotvorných, tak i pojistných produktů – abyste byli na budoucnost dobře připraveni.

Pro mladé a malé

Mladost = radost, a zároveň starost pro rodiče? Víme, jak vynechat druhou část rovnice!

Máte děti? Pak je úplně zbytečné se vás ptát, zda jste si už lámali hlavu jak potomky zabezpečit do budoucna. Každý rodič toto řeší. Jak dopřát dětem kvalitní vzdělání? Z čeho zaplatit jejich koníčky? Kdy je ta správná doba pro začátek stavebního spoření? Vyplatí se děti pojistit proti úrazům? Co jiné druhy pojištění?
Dáme vám odpověď.

Zabezpečení na stáří

Spoléháte se na to, že se o vás ve stáří postará stát? Doporučujeme vám realističtější pohled na věc…

Každý, kdo vydělává průměrnou a vyšší mzdu, by měl v důchodu počítat s dramatickým poklesem příjmů. Začněte si proto již nyní vytvářet finanční rezervy. Využít je třeba všech možností, které poskytuje finanční trh, u řady produktů lze navíc získat státní podporu a daňové úlevy.

Financování bydlení

Můj dům, můj hrad. Home sweet home. Všude dobře, doma nejlépe. Vlastní bydlení je zkrátka srdeční záležitost.

Také přemýšlíte, jak to s bydlením zařídit? Poradíme vám, kde nejlépe začít. Zda je pro vás lepší a výhodnější vlastní bydlení, nebo pronájem, jakou hypotéku byste si měli zvolit, pokud vůbec nějakou, jaké stavební spoření vás nejrychleji dovede k domovu… Víme také, jak zajistit potřebné podklady, a nezapomeneme ani na vhodné pojištění nemovitosti.